Alates 24. september 2020 volitused Järva vallavanemana

Arto Saar

 

VALLAVANEM

Valiti vallavanemaks

24. septembril 2020

Arto.Saar@jarva.ee

Järva Vallavalitsuse liikmed

 

 

Tiina Oraste

Abivallavanem

Albu piirkonna esindaja

Tiina.Oraste@jarva.ee

Toomas Tammik

Abivallavanem

Koeru piirkonna esindaja

Toomas.Tammik@jarva.ee

Katre Mägi

Ambla piirkonna esindaja

Katre.Magi@jarva.ee

Teele Kukk

Imavere piirkonna esindaja

Teele.Kukk@jarva.ee

Valdur Permanson

Kareda piirkonna esindaja

Valdur.Permanson@jarva.ee

Kaido Krause

Koigi piirkonna esindaja

Kaido.Krause@jarva.ee