Riigihalduse minister Jaak Aab külastas Järva valda

15.07.2020 külastas Järva valda Eesti riigihalduse minister Jaak Aab. Visiidi põhjuseks oli soov tutvuda kohaliku eluoluga Järva vallas. Kuidas möödus kriis ning kuidas toimetab Järva vald enda igapäevast elu. Teemad, millest arutleti, olid laialdased- haridus ja koolid, Järva valla teed, kinnisvara ja ka Koeru Hooldekeskus.

"Riik peab aitama pädevuste arendamisel, kohalik omavalitsus näeb pädevuste vajadusi," sõnas Jaak Aab.

Järva vallavanem Rait Pihelgas: "Meie asutustel on pädevad juhid, kes tunnevad oma tööd ning teevad oma tööd südamega. Seda näitas meile väga selgelt ka kriis. Järva vallas on olulisel kohal inimeste kaasamine. Oleme seda Järva vallavalitsusega teinud ja kaasame elanike ka edaspidi erinevatesse valda puudutavatesse küsimustesse."