Läheneb Järva valla mittetulundusliku tegevuse toetuste taotlemise tähtaeg

1. septembriks ootame taotlusi:
  1. tegevustoetusele (2020. aastaks). Toetus antakse mittetulundusühingu (v.a usulise ühenduse ja mittetulundusühingu, kellega Järva vald on sõlminud halduslepingu) tegevuse ja arengu toetamiseks, et säilitada ja tõsta selle võimekust. Tegevustoetuse piirmäär külaliikumise edendamiseks on kuni 800 eurot, teistele mittetulundusühingutele kuni 300 eurot. Mittetulundusühing peab olema tegutsenud tegevustoetuse taotluse esitamisest kuni 2 aastat.
  2. projektitoetusele (tegevustele alates 01.09. - 31.12.2019). Toetust saab taotleda Järva valla elanikele suunatud ja nende huvides toimuvale tegevusele kultuuri, hariduse, spordi, noorsootöö, sotsiaaltöö, tervise, turvalisuse, elukeskkonna, keskkonnakaitse ja külaliikumise edendamiseks. Toetust saab taotleda mittetulundusühing, sihtasutus, seltsing või füüsiline isik. Projektitoetuse piirmäär kuni 2000 eurot. Tegevused on abikõlbulikud 01.09-31.12.2019.
  3. usulise ühenduse toetusele (2020. aastaks). Toetus antakse kogudusele investeeringuks kiriku, kui mälestise säilitamisel, ja koguduse omandis oleva(te) kalmistu(te) hooldamisega seotud kulude katmiseks. Investeeringutoetuse kirikul, kui mälestise säilitamisel on piirmääraks kuni 3000 eurot ja kalmistu hooldamisega seotud kulude katmiseks kuni 4000 eurot kalmistu kohta.

Kõik taotlusvormid on leitavad Järva valla koduleheküljel: https://jarvavald.kovtp.ee/mittetulundusuhingud.