Järva valla ettevõtlikud kohtusid Imaveres

20.02.20 kutsus Järva vallavanem kokku Järva valla ettevõtjad, et üheskoos õhtustada ja ka omavahel tutvuda. Ühiselt nauditi restoran Tikupoiss atmosfääri ning arutati tegemiste ja tuleviku üle. Kohaliku elu arendajaid ehk ettevõtjaid oli kokku tulnud Tikupoissi poolsada ning seda üle Järva valla.

"Teie, head ettevõtjad, olete maaelu alustala. Te olete pakkunud tööd paljudele inimestele ja meie soovime olla teile teie tegemiste juures toeks. Sellises formaadis me kohtume esimest korda aga loodan, et sellest saab hea traditsioon, läbi mille tunnetame paremini ühtekuuluvust Järva vallas," sõnas Järva vallavanem Rait Pihelgas.

Aravete Autoteeninduse juhataja Rein Espenberg: "Õhtusöök sellisel kujul terve valla ettevõtjatega oli esmakordne ja ehk veidi võõras. Kõiki kohalolijaid ei teadnudki. Meenutades Ambla valla ajal korraldatud aktuseid ettevõtjatele, siis valla poolt kokku kutsutud üritus on just see koht, kus meie, kui ettevõtjad saame kokku ja meil on aega rääkida. Tavapärases olukorras jookseme me tööst tingituna teineteise juurest läbi. Hea on vahel võtta aega ja küsida, kuidas sul tegelikult läheb? Ürituse kokkuvõtteks võin öelda, et on tore, kui märgatakse!"

Järva vallas on ettevõtjad kutsutud iga nädala kolmapäeval eri piirkondades hommikukohvile vallavanemaga, kus on loodud mugav õhkkond selleks, et arutada piirkonna arenguid ja tegemisi. Ettevõtlusvaldkonnad on väga erinevad, hobitalust üle Euroopa teenindavate ettevõtteni.

„Mulle meeldis restoran väga! Käisin seal esmakordselt, toit oli hea ja õhkkond kena. Ka selline üritus oli minu jaoks esmakordne, endises Kareda vallas tegutsesid ettevõtjad igaüks ise nurgas. Vallaga otsest kokkupuudet polnudki. Nägin õhtusöögil Tikupoisis palju tuttavaid, kellega oli tore üle pika aja taas kokku saada ja arutada rõõme ja ka muresid. Vald on suur ja tegelikult ei tunne väga paljusid. Kui siis turisminduse esindajaid kellega kokku käime, aga enda valdkonnast välja jäävad ettevõtjad on seni veel võõrad. Ehk järgmisel kohtumisel tuleb tutvusring, kus saame kõik tuttavaks ja leiame ka omavahel koostööpartnereid. On hea tunne, et vald toetab ja märkab," sõnas Kilplaste koja perenaine Helena Siiroja.

GALERII