Aita tunnustada Järva valla sotsiaaltöötajaid

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (ESTA) algatas sotsiaaltöötajate päeva tähistamise traditsiooni Eestis 2007. aastal, et tutvustada inimestele sotsiaaltööd ja tunnustada sotsiaalvaldkonnas töötavaid tublisid inimesi.

Iga-aastane tunnustamise konkurss on hea võimalus tõsta esile oma piirkonna, valla või asutuse kõige tublimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid, kes on oma pühendunud tegutsemisega muutnud inimeste ja kogukonna elu paremaks.

Selle aasta sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate konkurss on käivitatud ja kandidaatide esitamise tähtaeg on 4. veebruar 2022.

Kandidaate saab esitada 11 kategoorias:
  1. Elutöö tegija sotsiaalvaldkonnas
  2. Aasta sotsiaalvaldkonna asutus (sh hoolekandejuht)
  3. Aasta sotsiaaltöötaja
  4. Aasta lastekaitsetöötaja
  5. Aasta hooldustöötaja
  6. Aasta tegevusjuhendaja
  7. Aasta tugiisik või isiklik abistaja
  8. Aasta noor sotsiaalvaldkonna uustulnuk
  9. Aasta vägivallaennetaja / vaimse tervise toetaja
  10. Aasta koostööpartner
  11. Aasta ESTA liige