Algab Järvamaa Ettevõtete Akadeemia teine hooaeg

Peale suvepuhkust kutsub Järvamaa Arenduskeskus ettevõtjaid taas virtuaalsesse koolipinki. Ettevõtete Akadeemia teist hooaega alustame 15. septembril kell 15.

Avaseminaril on luubi all oluline teema: „Kuidas muutustes tööõnne säilitada?". Psühholoog Tiina Saar-Veelmaa abiga püüame leida vastused küsimustele:

• Mis on muutunud tööõnne filosoofia – ehk mida me päriselt tööelult ootame,
  • Milline on tööõnne valem ja kuidas seda hoida.
  • Mis on tööelu elukaar Ann Hale järgi ja milliseid meetodeid vajame erinevates etappides.
  • Kuidas luua hübriidtöökorralduses meeskonna tunnet, millised meetodid töötavad ja millised mitte.
  • Kuidas muutuste ajal säilitada positiivset õhkkonda ja vähendada stressi.
  • Kuidas märgata ja tunnustada kolleege.
  • Milline on meeskonna ja juhi roll vaimse ning emotsionaalse tervise hoidmisel töökohal.
  • Rituaalid heaolu loomisel ja eesmärkide saavutamisel muutuvates oludes.
  • Enda tugevused ja arenguruum, kuidas olla teistele arenguvitamiiniks.

Lektoriks Tiina Saar-Veelmaa (pildil), kes on psühholoog, koolitaja, konsultant ja nõustaja.
Tiina peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur. Viimase 15 aasta vältel on ta püüdnud jälile jõuda tööõnne valemile, mis keskendub inimeste tööalase pühendumise ja organisatsioonide kasvu seoste uurimisele.

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia seminaril osalemine on TASUTA.

-       Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud.

-       Registreeri ennast hiljemalt 14. septembriks 2021 SIIN

Veebiseminari lingi saadame seminari toimumise päeval (15. septembril).

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia on Järvamaa Arenduskeskuse poolt organiseeritud koolituste ja seminaride sari eesmärgiga pakkuda ettevõtlusalast tuge ja uusi teadmisi tegutsevatele tootmisettevõtetele.

SihtrühmJärvamaa tootmisettevõtted, mis tegutsevad ennekõike puidu-, metalli- või toidutootmise valdkonnas.

Seminaridel osalemise toetust käsitletakse vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Uudise koostas

Kristina Gudinas