Ambla SK rannavolle 2021 kokkuvõte

3 paremat võistkonda sarja kokkuvõttes. Foto autor: Aksel Õunapuu.

 

10-st paremast individuaalarvestuse mängijast 8 mängijat (pildilt puuduvad Taavi Leinart ja Andrus Arbeiter). Foto autor: Aksel Õunapuu.

 

Ambla Spordiklubi rannavolle 4-etapilisel seeriavõistlusel osales kokku 24 võistkonda 38 mängijaga.

Kohalikele rannavolletajatele tulid konkurentsi pakkuma ka mängijad Võrust, Tartust, Viljandist, Tallinnast, Rakverest, Tapalt, Harjumaalt ja üks mängija koguni Lätist. Selle hooaja eripäraks võib kindlasti pidada võistkondade koosluse mitmekesisust. Nii oli seeriavõistlusel vaid 1 võistkond, kes osales kõigil 4-l etapil, kuid vaatamata sellele jagus pinget ja põnevust igale turniirile.

Võistkondlikus arvestuses pääsesidki kokkuvõttes pjedestaali kahele kõrgeimale astmele võistkonnad, kes osalesid vähemalt 3-l  etapil. Sarja esikoha eest käis tasavägine heitlus Aravete oma võistkondade vahel kuni viimase etapi viimase mänguni, kus Romet Uudeküll, Rauno Tikko alistasid Marek Palandi, Marco Palandi geimidega 2:0 ja tulid seega ka seeriavõistluse üldvõitjaks.

Üldarvestuses III koha saavutasid Mersin Võrno, Margus Õun Tallinnast, kes võitsid ka sarja viimase 4. etapi Kristo Fedoritši, Siimo Tänavotsa ja Romet Uudekülli, Rauno Tikko ees.

Individuaalarvestuse 38-st mängijast vaid 4 mängijat tegid kaasa kõik 4 etappi ja oli koguni 22 mängijat, kes osalesid vaid ühel etapil. Sarja individuaalarvestuses autasustati karikate ja Järva valla poolt välja pandud auhindadega 10 paremat mängijat. Kindla esikoha  saavutas Kristo Fedoritš Tapalt, kes igal etapil mängis erineva paarilisega ja etappidelt kogutud 2 esikoha, 1 II koha ja 1 III kohaga kogus 55 punkti. 10 parema mängija hulka mahtusid veel  Romet Uudeküll, Marco Palandi, Marek Palandi, Mersin Võrno, Taavi Leinart, Siimo Tänavots, Rauno Tikko, Andrus Arbeiter ja Margus Õun.

Viimase turniiri lõpus toimus ka lisavõistlus servimise täpsusele, kus täpseimat servikätt näitasid Martin Sepp ja Alexandr Sheleg, kes valla poolt välja pandud eriauhinnad Tallinna viisid.

 

Ambla SK rannavolle 2021 seeriavõistluste ja inidividuaalarvestuse tulemuste tabel.

Võistlused toimusid Aravete liivaväljakutel 19. juunil, 26. juunil, 3. juulil ja 17. juulil.

 

Turniiride peakohtunik Leo Matikainen