Järva-Jaani prügimure on leidnud lahenduse

Järva- Jaanis, Grossi poe vastas aadressil Lai tn 24 on probleemiks olnud pakendikonteinerite ületäituvus. Järva vald on otsinud lahendusi, mis sobiksid nii jäätmeveo korraldajatele kui ka elanikele. Oleme pidanud erinevaid läbirääkimisi ning üritanud leida lahendust, mis oleksid sobivad kõigile osapooltele. Järva vald annab teada, et Lai tn 24 pakendikonteinerid asuvad eramaal ja seetõttu teisaldatakse konteinerid sealt ära.

Konteinerite teisaldus toimub ajavahemikus 15.01-19.01.2021.

Alates 19.01.2021 Järva-Jaanis Lai tn 24 avalikuks kasutuseks olevad pakendikonteinerid enam ei asu.

Konteinerid teisaldatakse E-Piima juurde aadressile Pikk 16, Järva-Jaani ja Järva-Jaani jäätmejaama juurde aadressile Kase tn 5.

Teisalduste info:

Eesti Pakendiringluse konteinerite teisaldus toimub 15.01, uus koht Kase tn 5 jäätmejaama juures.

Eesti Taaskasutusorganisatsiooni konteinerite teisaldus toimub 15.01, uus koht Kase tn 5 jäätmejaama juures.

Väätsa Prügila ja Tootjavastutusorganisatsiooni konteinerite teisaldus toimud 19.01, uus koht  E-Piima  juures.