Järva valla võrkpalli Rahvaliiga 2020 võitjaks tuli Latteri võistkond

I koht  -  võistkond Latter

Kolm paremat võistkonda (I Latter, II Imavere ja III Aravete)

Imavere Spordihoones toimunud Järva valla võrkpalli Rahvaliiga põhiturniiri viimased 6 kohtumist panid  lõplikult paika selle hooaja võistkondliku paremusjärjestuse. Kogu hooaja väga põnevalt kulgenud turniiril jagus pinget kuni viimaste mängudeni, kus päris viimases otsustavas kohtumises alistas Latter Imavere võistkonna ja tuli aasta 2020 Järva valla võrkpalli Rahvaliiga võtjaks. III koha võitles viimaste mängudega välja Aravete võistkond. Kuigi lõppkokkuvõttes selgus ka võistkondlik Rahvaliiga paremusjärjestus, on tegelikud võitjad kõik osalejad, kes leidsid aega ja tahtmist panustada tervislikku liikumisse ja Järva valla spordiarengusse . Tore, et vald leidis võimaluse autasustada kõiki osalejaid medaliga. Võistkonnad reastusid:

I   Latter  - Taavi Raba, Taavi Jaaniste, Viljo Jüristo, Margus Porkveli, Jaanus Gildemann, Jaanus Käärma, Kalle Uudeküll, Maive Sibul, Ireen Lehtmets

II Imavere – Marek Kongas, Annes Sapp, Priit Piirak, Jarnis Lemvald, Toivo Vaks, Jüri Ellram, Inga  Reinmaa, Liina Tikko, Piret Ahosepp

III Aravete – Rain Ots, Romet Uudeküll, Leino Avi, Meelis Matkamäe, Marek Palandi, Marco Palandi, Janno Rodendau, Martin Tamlak, Ahto Matvejev, Marti Lepik, Merlin Paloson

4. Koeru   5. Ambla   6. Järva Vallavalitsus   7. Järva-Jaani   8. Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi

Kokku osales turniiril 8 segavõistkonda 82 mängijaga, neist 18 naismängijat ja 6 60+ mängijat. Kokku mängiti turniiril 28 mängus 84 geimi Aravete, Järva-Jaani, Koeru ja Imavere Spordihoonetes.

Turniiri auhinnalaua ja loosiauhindade eest hoolitsesid Järva Vald, Tammelaks OÜ, AS Konesko, Terasman OÜ, Latter NT OÜ, Graanul Invest ja Jäägri Villa. Aitäh toetajatel

Leo Matikainen