Sel aastal toimub Südamelaul suvel!

Südamelaul 2020 toimub 19.juulil Paides algusega kell 14:00.

Tavapäraselt on Südamelaul toimunud kevadel, sel aastal on omaloomingulisi laule võimalik esitada suvesoojuses. Registreerimine avatud järgneval lingil: https://forms.gle/EZZDMBzQiHoo9C866

Järvamaa Noortekoguga koostöös Paide Muusika- ja Teatrimajaga korraldab üle-eestilist sündmust Südamelaul 2020. Südamelaul on omaloomingukonkurss, kus esitatakse iseenda poolt loodud laule. Konkursile ootame osalema kõiki, kes soovivad võtta sahtlist välja aegade jooksul kirja pandud read või mõtted ning nendele viisijupike juurde mõelda ja ette kanda just Südamelaulul.

Südamelaulul on võimalik osaleda kolmes erinevas kategoorias, milleks on Südamest südamesse, Isamaa südames ja Südamerütmihäire. Eelmisel aastal kostus lavalaudadel 17 erilist laulu, kolmes erinevas kategoorias. Sündmus on suunatud kõigile muusikaalsetele loomeinimestele ning on osalejatele ja pealtvaatajatele tasuta.

Palun jagada infot ning tulge osalema või kuulama ja veetma muusikat täis pühapäeva!

Sündmust toetavad Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp, Paide linn, Rahvakultuuri Keskus.