Järva valla elanikuks registreerimise kampaania algab 1. detsembril

Foto: kuvatõmmis

Järva Vallavolikogu võttis 28.11.2019 vastu otsuse, mille kohaselt toimub 1. -31. detsembril 2019 Järva valla elanikuks registreerimise kampaania. Kampaania auhinnaks on elamumaa sihtotstarbega kinnistu Imaveres, aadressiga Kodunurme tee 5. Kinnistu on suurusega 2145 m² ning kinnistul on kommunikatsioonidega liitumisvalmidus (vesi, kanalisatsioon, elekter). Kui auhinna võitja ei soovi kampaania korras kingituseks saada kinnistut, on tal võimalus valida auhinnaks 500 eurot.

Loosimises osalevad isikud, kes on registreeritud perioodil 1.-31. detsember 2019 rahvastikuregistris Järva valla elanikuks ning kes on 1. jaanuari 2020 seisuga rahvastikuregistri andmetel Järva valla elanikud ja kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel ei olnud kaks kuud enne perioodi 1.-31. detsember 2019 Järva vald.

Selleks, et tunnustada juba Järva valla elanikuks olevaid inimesi, loosib Järva Vallavalitsus jaanuarikuus välja kõikide varasemate Järva valla elanike vahel kolm Järva valla meenete kotti.

Kampaania auhinna saajad selgitatakse välja loosimise tulemusel Järva Vallavalitsuse 2020. aasta jaanuarikuu istungil.