Uudised ja teated

Teade AS Peetri Põld ja Piim muudetud kompleksloa nr KKL/318294 eelnõu valmimise kohta

21.11.2019

21.11.19 Keskkonnaamet teatab vastavalt tööstusheite seadusele, et AS Peetri Põld ja Piim, registrikood 10529233, käitise asukohaga Ämbra küla, Järva vald, Järva maakond, esitas 17.06.2019 vastavalt tööstusheite seadusele kompleksloa muutmise taot...  Loe edasi »

Kas tead seda aega, kui vallavanem mööda küla sõites infot jagas? Seisatas piimapuki juures ja kutsus inimesi koosolekule arutama vallas toimuvat ja erinevaid valda puudutavaid küsimusi? 

Järva vald on teinud asja kõigi elanike ja huviliste jaoks lihtsamaks. Inimkonna elutempo on läinud kiiremaks kui see oli näiteks kümme ja rohkem aastaid tagasi ja aeg on inimeste jaoks väga hinnalise väärtusega. Selleks aga, et saaksid olla pidevas ühenduses koduvallaga ning kaasa rääkida valla elus, on Sinu taskus väga hea abimees nimega Järva valla äpp. 

Antud klipis on näide, kuidas kutsus aastaid tagasi vallavanem kogukonda koosolekule ja samuti on võrdlus, kuidas me saame seda täna kiirelt ja efektiivselt teha.

Täname: Marko Sirila, Virve Kluust, Andreas Sapas ja Järva vallavalitsuse kostüümi-grimmi ladu (ametnike emade-isade kapid ??)