Järva Vallaraamatukogu kasutamise eeskiri

Oktoobrist 2020 muutusid Järva valla raamatukogude lahtiolekuajad

Järva Vallavalitsus kooskõlastas 15. juunil Järva Vallaraamatukogu direktori taotluse struktuuri kinnitamiseks alates 1. oktoobrist 2020. Alates oktoobrist on senise 15,1 ametikoha asemel 11,5 ametikohta.

Struktuuri ümberkorraldamise eesmärgiks on osutatava raamatukoguteenuse optimeerimine ning selle kättesaadavuse tagamine külastajatele enim käidavatel aegadel.

Piirkondade raamatukogudes on võimalik kvaliteetne ja vajadusest lähtuv teenus tagada lahtiolekuaegade lühendamisega.

Haruraamatukogude lahtiolekuaegade ja töötajate töökoormuse vähendamine tuleneb elanike arvu vähenemisest.  On töötajaid, kes hakkavad senisest enam jagama oma tööaega mitme raamatukogu vahel. Selline toimimisviis võimaldab säilitada raamatukogu ka seal, kus muidu oleks see arvatavasti suletud. Suurimaks plussiks selle mudeli juures on kindlasti raamatukoguhoidjate tihe koostöö.

Järva Vallaraamatukogu

Aadress: Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Järva Vallaraamatukogu direktor Karmen Velitschinsky

Mobiil: 513 0109

E-post: Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee

Järva Vallaraamatukogu KODULEHT

Järva Vallaraamatukogu eriteenuste tasu hindade kehtestamine

Järva Vallaraamatukogu põhimäärus

Järva Vallaraamatukogu struktuuriüksused:

Ahula raamatukogu

Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Telefon: 383 2331

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

T 9.00-17.00

K 10.00-18.00

N 9.00-12.00

Albu raamatukogu

Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Telefon: 383 7767

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 10.00-18.00 

N 13.00-17.00

R 8.00-16.00

Ambla raamatukogu

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 4117

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 12.30-16.30

K 10.00-17.00

N 10.00-17.00

Aravete raamatukogu

Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ene Lõõnik

Telefon: 383 2581

E-post: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 10.00-18.00

T 10.00-18.00

R 10.00-14.00

Ervita raamatukogu

Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervita.raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuaeg:

N 8.00-16.00

Imavere raamatukogu

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Allika Jüris

Telefon: 389 7524

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T, N 10.00-16.00

K 10.00-17.00

R 9.00-14.00

Järva-Jaani raamatukogu

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merike Kanarbik

Raamatukoguhoidja Tiiu Hallimäe

Telefon: 386 3337

E-post Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T 10.00-17.00

K 10.00-18.00

N 10.00-17.00

R 9.00-17.00

Karinu raamatukogu

Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Telefon: 386 5557

E-post: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, K, N 9.00-14.00

T 12.00-17.00

Koeru raamatukogu

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ly Vihtol

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 4448

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 10.00-18.00

Koigi raamatukogu

Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kreek

Telefon: 389 6489

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 9.00-17.00

T 9.00-16.00

K 9.00-16.00

N 10.00-18.00

Käravete raamatukogu

Ambla tee 1, Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 2503

Mobiil: 5550 3150

E-post: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 9.00-12.00

T 9.00-16.00

Käsukonna raamatukogu

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Signe Salumäe

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

N 11.00-16.00

P 11.00-16.00

Peetri raamatukogu

Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Terje Kuusmann

Telefon: 384 9027

Mobiil: 5628 2255

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T, R 9.00-17.00

Päinurme raamatukogu

Päevakeskuse, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Mall Lavrikov

Telefon: 386 9447

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 10.00-14.00

K 14.00-18.00

R 10.00-14.00

Vao raamatukogu

Soo tee 3-3, Vao küla, Järva vald, 73003 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kopti

Telefon: 385 5515

E-post: vao.raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-N  12.00-17.00