Järva Vallavalitsus

Aadress: Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järva maakond

Telefon: 386 3377, 5341 3625

E-postinfo@jarva.ee

Registrikood: 77000335

  • SEB Pank EE211010702000622006
  • Swedbank EE222200001120105842
  • Tehingupartneri kood 216101
  • Järva Vallavalitsus võtab vastu ainult masinloetavaid arveid. Rohkem infot leiad SIIT

 

  • Vallavalitsus avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-14.00 Lõuna: 12.00-12.30

Juhid

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Arto Saar 5257373
Abivallavanem (Koeru teeninduskeskus) Toomas Tammik 53071685
Abivallavanem (Järva-Jaani teeninduskeskus) Tiina Oraste 5053525 PUHKUS: 13.06-22.06.2021, asendab Arto Saar

Vallakantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Karin Tenisson-Alev 53040980
Õigusnõunik, andmekaitse spetsialisti ülesannete täitmine Piia Lipp 5212482
Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus) Aere Pallo 3897522, 53492165
Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus), andmekaitse spetsialisti ülesannete täitmine Jaanika Aava 5052932
Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus) Anne Uus 3846435, 56833620 PUHKUS: 07.06-18.06.2021, asendab Aere Pallo
Sekretär ( Järva-Jaani teeninduskeskus) Inga Riik 3863377, 53413625
Sekretär (Ambla teeninduspunkt) Tea Loodis 3834038, 53437580 PUHKUS: 01.06-11.06.2021, asendab Ene Ott
Sekretär (Aravete teeninduskeskus) Ene Ott 3820500, 5140701
Sekretär (Koeru teeninduskeskus) Elle Saks 3846300, 53478666

Vallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja vallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Arenduse peaspetsialist Triin Tippi 5207938
Arendusspetsialist Ilme Kukk 53436326 PUHKUS: 14.06-25.06.2021, asendab Triin Tippi
Avalike suhete peaspetsialist Arnika Tegelmann 5175929
Piirkonnajuht (Albu-Ambla) Kuldar Tammik 5533988 PUHKUS: 14.06-29.06.2021, asendab Veiko Kurim
Piirkonnajuht (Imavere-Koigi) Kaido Krause 55514966
Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda) Veiko Kurim 53070895
Piirkonnajuht (Koeru) Alari Teppan 53025975

Finantsosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Andrus Mikson 5167875
Pearaamatupidaja (Järva-Jaani teeninduskeskus) Kaja Reinberg 53002116
Vanemraamatupidaja (Koeru teeninduskeskus) Krista Lindermann 5135264 PUHKUS: 14.06-18.06.2021
Raamatupidaja (Ambla teeninduspunkt) Marje Veedler 5136769
Raamatupidaja (Aravete teeninduskeskus) Külli Taalkis 5173459
Raamatupidaja (Imavere teeninduskeskus) Liisi Saar 5066189
Raamatupidaja (Koigi teeninduskeskus) Maire Sõrmus 5057204

Majandusosakond (Koeru teeninduskeskus)

Majandusosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehituse ja planeeringute peaspetsialist Signe Siil 53467235
Ehituse peaspetsialist Gilmar Krživets 53013480
Keskkonna peaspetsialist Triin Tõnisson 53071790
Maastiku- ja heakorraspetsialist Merike Kont 51920267 PUHKUS: 18.06.2021, 21.06-22.06.2021, asendab Triin Tõnisson
Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik 5109734
Maakorralduse spetsialist Lia Pärna 5062224
Hanke- ja kinnisvara peaspetsialist Meelis Kivi 5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Järelevalvespetsialist Jessy Kirsipuu 53309385
Elektrispetsialist Valdor Malva 53071980

Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja (Ambla teeninduspunkt) Katre Mägi 53473327 Vastuvõtt etteregistreerimisel
Sotsiaaltöö peaspetsialist (Järva-Jaani, Kareda ja Koigi teeninduskeskus) Gerli Soondra 58228027 Vastuvõtt Karedal esmaspäeval 10.00-14.00 ja Järva-Jaanis kolmapäeval 10.00-14.00. Muul ajal palume eelnevalt kokku leppida. Järva-Jaani, Kareda ja Koigi piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (Ambla teeninduspunkt, Aravete ja Imavere teeninduskeskus) Natalia Medvedeva 5127480 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Imavere piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (juhtumikorraldaja) Andra Turro 53334116 PUHKUS: 14.06-20.06.2021, asendab Natalia Medvedeva
Lastekaitse peaspetsialist (vanemliku hoolitsuseta, abivajavad ja hädaohus olevad lapsed ja puudega lastega pered) Eneken Savi 53292756 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Kareda ja Koigi piirkond. PUHKUS: 07.06-20.06.2021, asendab Raili Ambos
Lasteabi telefon 116111 (ööpäevaringne, tasuta)
Lastekaitse spetsialist Raili Ambos 5105608 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Järva-Jaani piirkond
Lastekaitse spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Lille Tammik 5223186 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Koeru piirkond

Abivallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja abivallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Spordi ja rahvatervise spetsialist Jaak Tammik 58145847
Hariduse peaspetsialist Anneli Eesmaa 53061650
Noorsootöö spetsialist Aune Suve-Kütt 53801344
Kultuuritöö spetsialist Ülle Müller 5152775