Järva Vallavalitsus

Aadress: Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järva maakond

Telefon: 386 3377, 5341 3625

E-postinfo@jarva.ee

Registrikood: 77000335

  • SEB Pank EE211010702000622006
  • Swedbank EE222200001120105842
  • Tehingupartneri kood 216101
  • Järva Vallavalitsus võtab vastu ainult masinloetavaid arveid. Rohkem infot leiad SIIT

 

  • Vallavalitsus avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-14.00 Lõuna: 12.00-12.30

Volikogu esimees

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Volikogu esimees Jüri Ellram 5117499

Juhid

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Rait Pihelgas 5051762
Abivallavanem (Koeru teeninduskeskus) Toomas Tammik 53071685
Abivallavanem (Järva-Jaani teeninduskeskus) Tiina Oraste 5053525

Vallakantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Karin Tenisson-Alev 53040980
Vallasekretäri abi-jurist Piia Lipp 5212482 Puhkusel: 6.03-19.03.2020
Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus) Aere Pallo 3897522, 53492165
Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus) Jaanika Aava 5052932
Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus) Anne Uus 3846435, 56833620
Sekretär ( Järva-Jaani teeninduskeskus) Inga Riik 3863377, 53413625
Sekretär (Ambla teeninduspunkt) Tea Loodis 3834038, 53437580
Sekretär (Aravete teeninduskeskus) Ene Ott 3820500, 5140701
Sekretär (Koeru teeninduskeskus) Elle Saks 3846300, 53478666

Vallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja vallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Arenduse peaspetsialist Teele Kukk 53267903
Arendusspetsialist Ilme Kukk 53436326
Avalike suhete peaspetsialist Maarja Kauge 3895444, 58545190 Õppepuhkusel: 27.02-28.02.2020
Andmekaitsespetsialist Kristel Lõhmus 5142213
Vallalehe toimetaja Arnika Tegelmann 5175929
Piirkonnajuht (Albu-Ambla) Kuldar Tammik 5533988
Piirkonnajuht (Imavere-Koigi) Kaido Krause 55514966
Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda) Uku Talvik 53070895
Piirkonnajuht (Koeru) Alari Teppan 53025975

Finantsosakond

CSV

Majandusosakond (Koeru teeninduskeskus)

Majandusosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehituse peaspetsialist Gilmar Krzivets 53013480
Ehitusspetsialist Signe Siil 53467235
Planeeringute spetsialist Mari Maltis (teenistussuhe peatatud)
Keskkonna peaspetsialist Triin Tõnisson 53071790 Puhkusel: 9.03-13.03.2020
Keskkonnaspetsialist Merike Kont 51920267 Puhkusel: 25.02-27.02.2020
Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik 5109734
Maakorralduse spetsialist Lia Pärna 5062224
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Elektrispetsialist Valdor Malva 53071980
Vallavara haldusspetsialist Meelis Kivi 5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Järelevalvespetsialist Jessy Kirsipuu 53309385 Puhkusel: 25.02-27.02.2020

Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja Katre Mägi 53473327
Sotsiaaltöö peaspetsialist (Aravete teeninduskeskus) Gerli Soondra 58228027
Sotsiaaltöö spetsialist (Imavere, Järva-Jaani ja Kareda teeninduskeskus) Natalia Medvedeva 5127480
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Andres Ojanurm 55593686
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Lille Tammik 5223186
Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus) Milvi Rudi 53334116
Lastekaitse peaspetsialist Eneken Savi 53292756
Lastekaitse spetsialist Raili Ambos 5105608

Abivallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja abivallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Spordi ja rahvatervise spetsialist Jaak Tammik 58145847
Hariduse spetsialist Elo Siska 53061650 Puhkusel: 17.02-28.02.2020
Noorsootöö spetsialist Triin Konrad 53801344
Kultuuritöö spetsialist Triin Väin 56500358 Puhkusel: 25.02-6.03.2020