Koeru piirkonna asutused

Koeru teeninduskeskus

Paide tee 5, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Telefon: 384 6300, mobiil: 5347 8666

E-post: info@jarva.ee

Tööaeg

E-N 8.00-17.00

R 8.00-14.00

 

Koeru Keskkool

Direktor Jaan Kabin

Paide tee 16/18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa  

Telefon: 384 8630

E-post: Koeru.Keskkool@jarva.ee

 

Koeru Muusikakool

Direktor Kerli Sirila

Paide tee 18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Telefon: 384 8648

E-post: Koeru.Muusikakool@jarva.ee

 

Koeru Lasteaed Päikeseratas

Lasteaia direktor Anu Kangur

Paide tee 15a, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Telefon: 385 4462

E-post: Koeru.Lasteaed@jarva.ee

 

Koeru Kultuurimaja

Direktor Eva Linno

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Telefon: 385 4364

E-post: Koeru.Kultuurimaja@jarva.ee

 

Koeru Perekodu

Juhataja Merike Luuk

Sõpruse 7-17/18, Koeru  alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Telefon: 385 4767

E-post: Koeru.Perekodu@jarva.ee

 

Koeru Noortemaja

Noorsootöötaja Gordon James Lightbody

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Mobiil: 5197 4449

E-post: Koeru.Noortemaja@jarva.ee

Avatud

E-R 12.00-17.00