Järva Vallavolikogu 2. koosseis

Jrk

Nimi

Valimistel kandideerinud erakonna/valimisliidu nimekirjas

E-post

Lisainfo

1.

Jüri Ellram

ISAMAA Erakond

jyri.ellram@jarva.ee

volikogu aseesimees

2.

Valdo Helmelaid

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

valdo.helmelaid@jarva.ee

 

3.

Lauri Ilves

ISAMAA Erakond

lauri.ilves@jarva.ee

 

4.

Arvo Imsi

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

arvo.imsi@jarva.ee

 

5.

Getter Klaas

Eesti Keskerakond

getter.klaas@jarva.ee

 

6.

Rünno Lass

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

rynno.lass@jarva.ee

volikogu aseesimees

7.

Arvi Luuk

Eesti Reformierakond

arvi.luuk@jarva.ee

 

8.

Külli Majori

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

kulli.majori@jarva.ee

 

9.

Külvar Mand

Eesti Keskerakond

kylvar.mand@jarva.ee

 

10.

Katrin-Helena Melder

Eesti Keskerakond

katrin-helena.melder@jarva.ee

 

11.

Meelis Mändla

Valimisliit Järva valla heaks

meelis.mandla@jarva.ee

 

12.

Eve Okas

Eesti Reformierakond

eve.okas@jarva.ee

 

13.

Rait Pihelgas

Eesti Reformierakond

rait.pihelgas@jarva.ee

volikogu esimees

14.

Himot Põldver

Eesti Keskerakond

himot.poldver@jarva.ee

 

15.

Anto Rull

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

anto.rull@jarva.ee

 

16.

Arto Saar

Valimisliit Järva valla heaks

arto.saar@jarva.ee

 

17.

Priit Seire

Eesti Keskerakond

priit.seire@jarva.ee

 

18.

Tanel Teas

ISAMAA Erakond

tanel.teas@jarva.ee

 

19.

Vello Teor

Valimisliit Järva valla heaks

vello.teor@jarva.ee

 

20.

Lea Traks

Eesti Reformierakond

lea.traks@jarva.ee

 

21.

Ester Valdvee

Valimisliit Järva valla heaks

ester.valdvee@jarva.ee