Mis toimus 16. septembri vallavalitsuse istungil?

Piirkonnajuht Alari Teppan andis ülevaate Järva-Jaani piirkonna kohta: Järva-Jaani Kooli bussipeatus saab lähitulevikus uue paviljoni. Hostelis käivad sisetööd, ümbrus on üles kaevatud parkimisplatsi rajamiseks. Uus Järva-Jaani-Kareda piirkonnajuht Veiko Kurim lisas, et Järva-Jaani alevis on tehtud mõned heakorratööd, mis riivasid silma.

Istungil olnud korraldused, kooskõlastused:

Kahe korraldatud jäätmeveo tähtajaline vabastus;

Korraldatud jäätmeveo ühise jäätmemahuti kasutamine;

Kolme teenusepakkuja toetuse andmine;

Sundvalduse seadmine Elektrilevi OÜ kasuks;

Katastriüksuste liitmisel koha-aadressi ja sihtotstarbe määramine;

Piiride muutmisel ja katastriüksuse jagamisel koha-aadresside ja sihtotstarvete määramine;

Riigihanke "Haridusasutuste mööbel" hankekomisjoni otsuse kinnitamine;

Enampakkumise tulemuste kinnitamine;

Sihtasutuse Eesti Piimandusmuuseum nõukogu liikme nimetamine;

Tänukirja andmine;

Munitsipaalomandisse antavatele maaüksustele koha-aadressi, suuruse ja sihtotstarbe määramine;

Kahe riigihangete hankekomisjoni otsuste kinnitamine:

1. Riigihanke "Koeru Keskkooli võimla renoveerimine" hankekomisjoni otsuste kinnitamine;

2. Riigihanke "Järva-Jaani kultuurimaja elektripaigaldise rekonstrueerimine" hankekomisjoni otsuste kinnitamine.

Järgmine vallavalitsuse istung toimub 23.09.2020 Järva-Jaani teeninduskeskuses.