Sundvalduse seadmine

Järva Vallavalitsus seab sundvalduse avalikes huvides Järva vallas paiknevatele kinnisasjadele tehnorajatise (tänavavalgustuse mastide ja kaabelliini) talumiseks OÜ Keskkonnaprojekti koostatud töö ,,Järva valla tänavavalgustuse taristu rekonstrueerimise projekteerimistööd" kohaselt.

Tänavavalgustuse taristu on projekteeritud lähtudes optimaalseimast trassivalikust ja tehnorajatise ehitust ei ole võimalik teostada Järva Vallavalitsuse korralduses nimetatud kinnisasju kasutamata.

Sundvalduse seadmine seisneb kinnisasja koormamises sellise kinnisomandi kitsendusega, mis oma sisult vastab isiklikule kasutusõigusele.

Seada sundvaldus ja määrata sundvalduse ala pindalad Järva valla kasuks Järva vallas Järva-Jaani alevis, Peetri alevikus ning Imavere, Jalgsema, Karinu, Koigi, Kuksema, Käsukonna ja Päinurme külades paiknevatele kinnisasjadele.

Järva Vallavalitsuse korraldus 22.12.2021 nr 714

Lisa nr 1

Lisad 2 kuni 59 (ühe failina)