« Tagasi

Järvamaa sportlikum pere 2021

Järvamaa Spordiliit kuulutab välja konkursi Järvamaa sportlikuma pere leidmiseks.

Konkurss: Sportlikum pere Järvamaal.

Kutsume Teid märkama oma naabri, töökaaslase, küla, linna, sportlikku eeskuju ja esitama konkursile pere, kes Teie arvates väärib tunnustust. Oma kanditaate võivad esitada kõik omavalitsused, üksikisikud, mittetulundusühingud, asutused ja ettevõtted.

Eestimaa sportlike perekondade tunnustamise eesmärk on näidata perega koos sportimise tähtsust. Regulaarne liikumisharrastus saab alguse kodust. Vanemate elurütm annab ka lastele eeskuju ning aitab juurutada elukestvaid liikumisharjumusi. Sageli ei puuduta aga kodune liikumisharrastus vaid pereliikmeid, vaid innustab laiemalt kogukonda. Eestimaa sportlike perekondade tunnustamisega tänamegi just selliseid perekondi, kes on oma sportimisarmastusega teistele eeskujuks.

Auhinnaks koos tunnustusega Eesti Olümpiakomiteelt ja oli näiteks 2020 aasta peredele oli Meremuuseumi aastapileti koos ööbimisega Hilton Tallinn Park hotellis . Palve EOK-lt, et pere piirduks ühe leibkonnaga (vanemad+lapsed), mitte mitme erineva generatsiooniga.

Ootame konkursile peresi, kes Teie arvates on paistnud silma ja olnud eeskujuks teistele oma sportliku mõtlemise ja tegude poolest. Pere koostegemiste üheks sagedaseks märksõnaks on sport. Perega koos tegutsemine, positiivne ellusuhtumine ja entusiasm on suureks eeskujuks meile kõigile. Liikuv ja sportlik pere on kokkuhoidev ja hooliv, seal sirguvad lapsed on tugevamad ja tervemad. Liikumist ja sporti väärtustav kodu on kindlasti ka üheks oluliseks eeltingimuseks ja vundamendiks, nendes peredes sirguvatel lastel on suurem võimalus jõuda tippspordis suursaavutusteni.

 

Kandidaate konkursile oodatakse hiljemalt 10. detsember 2021. a. e-posti aadressile: piret.reinfeld@jarvasport.ee

Sportlikum pere kuulutatakse välja 16. jaanuaril parimate sportlaste tunnustamisüritusel Särevere mõisas.

 

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

Projektijuht 5042105; 6971485