Sadakond kettagolfisõpra võistles Võllastel

11. septembril toimus järjekorras seitsmes Järva-Jaani Open, mis igal aastal toob Võllaste terviseradadele kokku sadakond discgolfisõpra.

Sel korral mängiti kolmes vanuseklassis, esikolmikud kujunesid järgnevalt:

Mehed

1. Marko Narits
  2. Kristjan Allemann
  3. Tarmo Laiksoo

Naised

1. Maria Liivamärgi
  2. Kelli Ellus
  3. Helen Kopli

Mehed 40+

1. Sten Paavo
  2. Dan Sööl
  3. Gunnar Ersto

Täpsemad tulemused- https://discgolfmetrix.com/1915934

Lisaks ilusale ilmale, mis tegi mängimise nauditavaks, pakuti mängijatele lõunat Jaani Tares, kuhu viis nostalgiline KAvZ buss. Lõunasöögiga jäädi väga rahule ning lubati ka muul ajal kohta külastada. Bussiroolis olnud Järva-Jaani discgolfiklubi Alastabiilsed liige Arto Saar tegi tuuri ka Järva-Jaani alevis ja tutvustas siinseid võimalusi. Et mitmed osalejad (30) võistlesid Järva-Jaanis esimest korda ja paljud tegid ka alevile esimest korda tiiru peale, saadi sellest hulgaliselt häid emotsioone.

Võistluste peakorraldaja Anti Orgla sõnul tuleb järgmisel sügisel kindlasti Järva-Jaani Open 2022, kuid järgmisel kevadel on plaanis maha pidada neljas „Järva-Jaani 100", mis peaks tooma kohale kuni 800 võistlejat.

Lisaks toimusid võistluste lõppedes mitmed loosimised ning lisavõistlused. Täpsuslähenemise võistluse, mille auhinnaks oli 100 eurone kinkekaart www.hookusbookus.com poolt, võitis Kaarel Jõgeva.

Aitäh kõikidele abilistele ja toetajatele.