Projekteerimistingimuste andmine Imavere külas Paiaristi kinnistule

24.11.20

Järva Vallavalitsus teatab avatud menetlusest projekteerimistingimuste andmisel Imavere külas Paiaristi kinnistu kaguosasse täiendavalt surugaasi ja veeldatud maagaasi tankimisseadme püstitamiseks.

Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek toimub 24.11.-7.12.2020 Järva valla veebilehel https://jarvavald.kovtp.ee/515 ja Imavere teeninduskeskuses (Viljandi mnt 11, Imavere küla). Teeninduskeskuses materjalidega tutvumise soovist palume ette teatada e-aadressil info@jarva.ee  või telefonil 389 7522.

Kirjalikke ettepanekuid ja põhjendatud vastuväiteid eelnõu kohta ootame kuni 7.12.2020 e‑aadressile info@jarva.ee või paberkandjal Järva Vallavalitsus, Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järva maakond. Kui avaliku väljapaneku jooksul ettepanekuid või vastuväiteid ei laeku või on kõiki laekuvaid ettepanekuid võimalik arvestada, otsustatakse projekteerimistingimuste andmine ilma avalikul istungil arutamiseta.

Korralduse eelnõu koos projekteerimistingimustega

Asendiplaan

Täiendav info ja küsimused: Signe Siil, signe.siil@jarva.ee , tel 5346 7235.