Koeru Saalijalgpalli meistriliiga lõpetas hooaja

Koeru Saalijalgpalli meistriliiga (KSJM) 2018-19 Esikolmik. 1. FC Järva-Jaani, 2. MC Udeva/Havi, 3. Türi Ganvix.

Kuues hooaeg on ajalooks saanud. Esimest korda selgus võitja finaalpäeval, mis toimus Koerus 2. märtsil. A-grupis olid MC Udeva/Havi, SK Koeru Veteranid 40+, Türi Ganvix ja Rakvere Viru Veri. B-grupis FC Järva-Jaani, Paide LM, Tähetänava Tähesõdalased, Viljandi Tuleviku Harrastajad.

Poolfinaalides kohtusid Ganvix ja FC Järva-Jaani, mäng lõppes jaanikate 0:3 võiduga. Teises poolfinaalis said kokku MC Udeva/Havi ja Paide LM, põnevas mängus tõmbas pikema õlekõrre Udeva põllumehed 4:2. Kolmandana koha mängus Türi pani Paide paika 4:1.

Finaal kahjuks oli väga ühepoolne, kuna Udeval oli ainult üks vahetus kasutada ja see andis kõvasti tunda. FC Järva-Jaani võitis oma esimese tiitli 6:2.

Lõpptabel: 1. FC JÄRVA-JAANI, 2. MC Udeva/Havi 3. Türi Ganvix, 4. Paide Linnameeskond, 5. Tähetänava Tähesõdalased, 6. Rakvere Viru Veri, 7. SK Koeru Veteranid 40+, 8. JK Viljandi Tuleviku Harrastajad.

Hooaja parimad: Põhiturniiri parim mängija: Rando Randjõe (MC Udeva/Havi). Suurim väravakütt: Rando Randjõe (MC Udeva/Havi). Parim naismängija: Aliis Jürgen (Tähetänava Tähesõdalased). Parim väravavaht: Ardi Kender (FC Järva-Jaani). Parim Finaalpäeva mängija: Aliis Jürgen (Tähetänava Tähesõdalased). Finaali MVP: Marko Mitt (FC Järva-Jaani) .

Täname kõiki võistkondi, mängijaid, kapteneid, kohtunike, kaasaelajaid, toetajaid ja lihtsale jälgijad. Eriti suured tänud Kevin-Kaur Ulki!

Alustasime kümne meeskonnaga, lõpetasime kaheksaga. SK Imavere ja Türi Livernal kahjuks lõpuni välja ei vedanud.

Sügisel alustame järgmise hooajaga. Huvilised on oodatud osalema. Pall mängu! KSJM 2018-19 võtsime eesmärgi promoda ka meie kodust Premiumliigat Premium liiga, pöördudes meie tippklubide poole palvega, et meie auhinnalauda rikastada klubide ja koondise särkidega. Kevin-Kaur Ulk  on nüüdsest JK Narva Transi JK Narva Trans retrosärgi omanik. Paide LM  särgi uus omanik on Jarmo Jürgen, FCI Levadia FC Levadia särgi võitis Matis Jürgen, Paide LM Karl Mööli  särgi omanikuks sai Andres Viikholm, FC Kuressaare kollane särk kuulub nüüd Markus Susile, Maardu LM Maardu Linnameeskond särgis võib nüüd liikumas näha Ardi Kenderit, Gert Kams pani välja oma Eesti koondise Eesti jalgpall särgi, võitja oli Riho Leevit, FC Flora FC Flora saatis meili Nikita Baranovi särgi ja selle uus omanik on Urmas Raaper ja JK Tartu Tammeka Tartu Jalgpallikool Tammeka särgi võitis üks hea mängumees

Suured tänud klubidele ja nende esindajatele!