Ahula Raamatukogu

Aadress: Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Kaja Leidtorp

Telefon: 383 2331

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E 8.00-17.00
T 8.00-17.00
K 15.00-19.00
N 8.00-13.00 Ahula      14.00-17.00 Kaalepi
R 8.00-12.00
L-P suletud

Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu suletud sisetööks ning kogude korrastamiseks.

Ahula Raamatukogu põhimäärus

Albu Raamatukogu

Aadress: Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Silvi Väinsalu

Telefon: 383 7767

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E 12.00-19.00
T 10.00-17.00
K 10.00-17.00
N 10.00-17.00
R-P suletud

 

Albu Raamatukogu asub Albu Rahvamajaga ühes hoones. Uued ruumid sai raamatukogu 2002. aasta mais.
Albu Raamatukogu põhimaarus

Lugejate käsutuses on kaks ruumi.
Raamatufond on väljas avariiulitel. Fondisuurus on ca 7000 eksemplari, lisaks ajalehed ja ajakirjad.
Kohapeal lugemiseks on viis lugemiskohata.
Raamatukogus on lugejatele kasutada internetiga ühendatud arvuti koos ID-kaardi lugejaga. Interneti kasutamiseks on arvuti lugejate käsutuses tasuta.

Raamatukogu asub koolimaja kõrval. Kooliraamatukogust on ilukirjandus toodud üle külaraamatukogusse. Õpilased on meie sagedased külastajad.

Ambla Raamatukogu

Aadress: Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Direktor Eleri Kang

Telefon: 383 4117

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

K, N 10.00-17.00

R 10.00-14.00

L, P suletud

Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu suletud sisetöödeks ja kogude korrastamiseks.

Aravete Raamatukogu

Aadress: Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Ene Lõõnik

Telefon: 383 2581

E-post: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E 10.00-18.00
T 12.00-18.00
K 10.00-17.00
N 10.00-17.00
R 10.00-15.00

Ervita raamatukogu

Aadress: Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervitaraamatukogu@gmail.com

Raamatukogu lahtioleku ajad:

T-L  10.00-16.00

Imavere Raamatukogu

 

Aadress: Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Allika Jüris

Telefon: 389 7524

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E-N 10.00-17.00

R 09.00-16.00

 
Järva-Jaani Raamatukogu
 

Aadress: Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Merike Kanarbik

Telefon: 386 3337

E-post: Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Koduleht: http://jarvajaaniraamatukogu.blogspot.com/

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E, T 10.00-17.00

K 10.00-18.00

N 10.00-17.00

R 9.00-17.00

L,P suletud

 
 

Kareda Raamatukogu

 

Aadress: Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukogu direktor Terje Kuusmann

Telefon: 384 9027

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu põhimäärus

 

KAREDA RAAMATUKOGU JA PEETRI POSTIPUNKTI LAHTIOLEKUAJAD:

E, T, R 9.00-18.00, lõuna 12.00-13.00

Karinu Raamatukogu

Aadress: Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Telefon: 386 5557

E-post: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E, K, N 9.00-14.00

T 12.00-17.00

 

25.04.2013 Järva-Jaani Vallavolikogu määrus nr 13 "Karinu Raamatukogu põhimäärus"

Koeru Raamatukogu

Aadress: Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Raamatukogu direktor Ly Vihtol

Telefon: 385 4448

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Koduleht: Koeru Raamatukogu

Raamatukogu lahtioleku ajad:

T-R  9.30-18.00

L 10.00-16.00

 

Põhimäärus

Kasutamise eeskiri
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koigi Raamatukogu

Aadress: Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Malle Kreek

Telefon: 389 6489

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E, T, K, R  8.00-16.00, lõuna 12.00-12.30
N 10.00-18.00, lõuna 13.30-14.00 

Koigi raamatukogu põhimäärus

Koigi raamatukogu kasutamise eeskiri

Koigi Raamatukogu Facebookis

Käravete Raamatukogu

Aadress: Ambla tee 1, Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Direktor Eleri Kang

Telefon: 383 2503

Mobiil: 5550 3150

E-post: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E, T 9.00-16.00

Käsukonna Külaraamatukogu

 

Aadress: Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Signe Salumäe

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

T, K, N 10.00-17.00

P 11.00-16.00

Päinurme raamatukogu

Aadress: Päevakeskuse, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Raamatukogu juhataja Mall Lavrikov

Telefon: 386 9447

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Raamatukogu lahtioleku ajad:

E-R 9.00-17.00, lõuna 12.00-12.30

Päinurme raamatukogu põhimäärus

Päinurme raamatukogu kasutamise eeskiri

Vao raamatukogu

Aadress: Soo tee 3-3, Vao küla, Järva vald, 73003 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kopti

Telefon: 385 5515

Raamatukogu lahtioleku ajad:

T-R  9.30-18.00

L 10.00-16.00