Alates 19. juunist asendus 2+2 reegel inimeste hajutamise nõudega

Jätkuvalt tuleb hoida inimeste vahel turvalist distantsi, mis võimaldab kaitsta inimestel ennast ja oma lähikondseid nakkuse eest ning piirata haiguse levikut Eestis. 2+2 reegli kohustuslikus korras täitmist riik enam ei nõua. Raamatukogu teenuste järk-järguline laiendamine sõltub kohalike riskide analüüsist ja omavalitsuse otsusest, kuid järgida tuleb Kultuuriministeeriumi juhendis toodud nõudeid (kooskõlastatud Terviseametiga), mis aitavad tagada nii külastajate kui töötajate ohutuse ja takistavad viiruse levikut.

Raamatukogusse sisenemine

● Kui raamatukogu pole veel avatud, siis võimalusel mitte valida esimeseks avatuna olemise päevaks reedet või nädalavahetust, et hajutada külastajaid.

● Võimalusel eraldada raamatukogusse sisenemise ja väljumise teekond.

● Raamatukogu tagab külastajatele võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks

● Raamatukogul on õigus haigussümptomitega külastajat hoonesse mitte lubada, sellest teavitada külastajaid oma veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalites.

Raamatukogus olevaid teavikud saab vaadata Järvamaa Keskraamatukogu RIKSWEBi kataloogist.

Järgida Vabariigi Valitsuse korraldusi: https://www.kriis.ee/et/hadaolukorra-aegsed-oigusaktid COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning avalike koosolekute pidamise ja avalike ürituste korraldamise piirangud.

Järva Vallaraamatukogu

Aadress: Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Järva Vallaraamatukogu direktor Karmen Velitschinsky

Mobiil: 513 0109

E-post: Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee

Järva Vallaraamatukogu eriteenuste tasu hindade kehtestamine

Järva Vallaraamatukogu põhimäärus

Järva Vallaraamatukogu struktuuriüksused:

Ahula raamatukogu

Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Telefon: 383 2331

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 8.00-17.00
T 8.00-17.00
K 15.00-19.00
N 8.00-13.00
R 8.00-12.00
L,P suletud

Albu raamatukogu

Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Silvi Väinsalu

Telefon: 383 7767

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 12.00-19.00
T 10.00-17.00
K 10.00-17.00
N 10.00-17.00
R-P suletud

Ambla raamatukogu

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 4117

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

K, N 10.00-17.00

R 10.00-14.00

L, P suletud

Aravete raamatukogu

Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ene Lõõnik

Telefon: 383 2581

E-post: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E 10.00-18.00
T 12.00-18.00
K 10.00-17.00
N 10.00-17.00
R 10.00-15.00

L, P suletud

Ülejäänud ajast teeb töötaja sisetööd

Ervita raamatukogu

Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervita.raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E -R 10.00-16.00

L, P suletud

Imavere raamatukogu

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Allika Jüris

Telefon: 389 7524

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-N 10.00-17.00

R 9.00-16.00

L, P suletud

Järva-Jaani raamatukogu

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merike Kanarbik

Raamatukoguhoidja Tiiu Hallimäe

Telefon: 386 3337

E-post Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T 10.00-17.00

K 10.00-18.00

N 10.00-17.00

R 9.00-17.00

L, P suletud

Karinu raamatukogu

Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Telefon: 386 5557

E-post: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, K, N 9.00-14.00

T 12.00-17.00

R, L, P suletud

Koeru raamatukogu

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ly Vihtol

Raamatukoguhoidja Malle Last

Telefon: 385 4448

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 10.00-18.00

L, P suletud

Koigi raamatukogu

Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kreek

Telefon: 389 6489

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T, K, R 8.00-16.00

N 10.00-18.00

L, P suletud

Käravete raamatukogu

Ambla tee 1, Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 2503

Mobiil: 5550 3150

E-post: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T 9.00-16.00

K-P suletud

Käsukonna raamatukogu

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Signe Salumäe

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

T, K, N 10.00-17.00

P 11.00-16.00

R, L, E suletud

Peetri raamatukogu

Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Terje Kuusmann

Telefon: 384 9027

Mobiil: 5628 2255

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E, T, R 9.00-17.00

K, N, L, P suletud

Päinurme raamatukogu

Päevakeskuse, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Mall Lavrikov

Telefon: 386 9447

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 9.00-17.00

L, P suletud

Vao raamatukogu

Soo tee 3-3, Vao küla, Järva vald, 73003 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kopti

Telefon: 385 5515

E-post: vao.raamatukogu@jarva.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 10.00-18.00

Lõuna 13.00-13.30

L, P suletud