Albu Noortekeskus

Albu Noortekeskuses tegutseb MTÜ Albu Noortekeskus (registrikood: 80188242)

Postiaadress: Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Noortejuhendaja Elen Pent

Mobiil: 553 1758

E-post: Albu.Noortekeskus@jarva.ee

Avatud sügisperioodil: E-R 12.00-16.15

Ambla Noortekeskus

Aadress: Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Noortejuhendaja Merle Trestip

Mobiil: 5693 3653

E-post: Ambla.Noortekeskus@jarva.ee

Facebook: Ambla Noortekeskus

Avatud sügisperioodil: E-R kell 14.00-18.00

Aravete Noortekeskus

Aadress: Piibe mnt 27, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Noortejuhendaja Tiit Lastik

Mobiil: 5190 9227

E-post: Aravete.Noortekeskus@jarva.ee

Facebook: Aravete Noortekeskus

Lahtioleku aeg: E, T, N, R 13.00-18.00

Imavere Valla Avatud Noortekeskus

Aadress: Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Noorsootöötaja Marta Schönberg

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Mobiil: 520 4085

E-post: Imavere.Noortekeskus@jarva.ee

Lahtioleku aeg: E, T 13.00-18.00,  K, N 17.00-20.00, R 15.00-21.00

Järva-Jaani Valla Avatud Noortekeskus

Aadress: Lai 2a, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Noortekeskuse juhataja Janika Nukke

Mobiil: 526 5985

E-post: Jarva-Jaani.Noortekeskus@jarva.ee

Lahtioleku aeg: E-N 13.00-19.00, R 13.00-18.00
 
 

Koeru Noortemaja

Aadress: Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Noorsootöötaja Gordon James Lightbody

Mobiil: 5380 1344

E-post: Koeru.Noortemaja@jarva.ee

Facebook: Koeru Noortemaja

Lahtioleku aeg: E-R 12.00-18.00

Koigi Noortekeskus

Aadress: Mõisavahe tee 2, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Noortekeskuse juhataja Lea Traks

Mobiil: 521 6434

E-post: Koigi.Noortekeskus@jarva.ee

Lahtioleku aeg: E-N 13.00-18.00, R 13.00-18.00 Päinurme