Järva Vallavalitsus

Aadress: Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järva maakond

Telefon: 386 3377, 5341 3625

E-postinfo@jarva.ee

Registrikood: 77000335

  • SEB Pank EE211010702000622006
  • Swedbank EE222200001120105842
  • Tehingupartneri kood 216101
  • Järva Vallavalitsus võtab vastu ainult masinloetavaid arveid. Rohkem infot leiad SIIT

 

  • Vallavalitsus avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-14.00 Lõuna: 12.00-12.30

Juhid

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Arto Saar 5257373
Abivallavanem (Koeru teeninduskeskus) Toomas Tammik 53071685
Abivallavanem (Järva-Jaani teeninduskeskus) Tiina Oraste 5053525

Vallakantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Karin Tenisson-Alev 53040980
Vallasekretäri abi-jurist Piia Lipp 5212482
Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus) Aere Pallo 3897522, 53492165
Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus) Jaanika Aava 5052932
Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus) Anne Uus 3846435, 56833620
Sekretär ( Järva-Jaani teeninduskeskus) Inga Riik 3863377, 53413625
Sekretär (Ambla teeninduspunkt) Tea Loodis 3834038, 53437580 PUHKUS: 17.11-27.11.2020
Sekretär (Aravete teeninduskeskus) Ene Ott 3820500, 5140701
Sekretär (Koeru teeninduskeskus) Elle Saks 3846300, 53478666

Vallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja vallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Arenduse peaspetsialist Teele Kukk 53267903
Arendusspetsialist Ilme Kukk 53436326
Avalike suhete peaspetsialist Maarja Kauge 58545190
Andmekaitsespetsialist Kristel Lõhmus 5142213
Vallalehe toimetaja Arnika Tegelmann 5175929 PUHKUS: 27.10-06.11.2020
Piirkonnajuht (Albu-Ambla) Kuldar Tammik 5533988
Piirkonnajuht (Imavere-Koigi) Kaido Krause 55514966
Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda) Veiko Kurim 53070895
Piirkonnajuht (Koeru) Alari Teppan 53025975

Finantsosakond

CSV

Majandusosakond (Koeru teeninduskeskus)

Majandusosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehituse peaspetsialist Gilmar Krživets 53013480 PUHKUS: 16.11-20.11.2020
Ehitusspetsialist Signe Siil 53467235
Planeeringute spetsialist Teenistussuhe peatatud
Keskkonna peaspetsialist Mart Kont 53071790
Keskkonnaspetsialist Merike Kont 51920267
Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik 5109734
Maakorralduse spetsialist Lia Pärna 5062224
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Elektrispetsialist Valdor Malva 53071980
Vallavara haldusspetsialist Meelis Kivi 5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Järelevalvespetsialist Jessy Kirsipuu 53309385

Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja (Ambla teeninduspunkt) Katre Mägi 53473327 Vastuvõtt etteregistreerimisel. PUHKUS: 16.11-25.11.2020
Sotsiaaltöö peaspetsialist (Järva-Jaani, Kareda ja Koigi teeninduskeskus) Gerli Soondra 58228027 Vastuvõtt Järva-Jaanis kolmapäeval 10.00-14.00. Muul ajal palume eelnevalt kokku leppida. Järva-Jaani, Kareda ja Koigi piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (Ambla teeninduspunkt, Aravete ja Imavere teeninduskeskus) Natalia Medvedeva 5127480 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Imavere piirkond. PUHKUS: 09.11-13.11.2020
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Andres Ojanurm 55593686 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Koeru piirkond
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Lille Tammik 5223186 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Koeru piirkond
Lastekaitse peaspetsialist (vanemliku hoolitsuseta, abivajavad ja hädaohus olevad lapsed ja puudega lastega pered) Eneken Savi 53292756 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Imavere, Kareda ja Koigi piirkond
Lastekaitse üksuse valvetelefon 59195718, Lasteabitelefon 116111
Lastekaitse spetsialist Raili Ambos 5105608 Vastuvõtt etteregistreerimisel. Albu, Ambla ja Järva-Jaani piirkond

Abivallavanema otsealluvuses

Struktuuriüksuseta ja abivallavanema otsealluvuses

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Spordi ja rahvatervise spetsialist Jaak Tammik 58145847
Hariduse spetsialist Elo Siska 53061650
Noorsootöö spetsialist
Kultuuritöö spetsialist Teenistussuhe peatatud