Majandusosakond

Majandusosakond
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonna juhataja Meelis Kivi 5070144
Keskkonna peaspetsialist Triin Tõnisson 53071790
Maastiku- ja heakorraspetsialist Marko Mitt 51920267
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Haldusspetsialist Villu Teder 53071980