Majandusosakond

Majandusosakond, juhib abivallavanem
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehituse peaspetsialist Gilmar Krzivets 53013480
Ehitusspetsialist Signe Siil 53467235
Planeeringute spetsialist Mari Maltis (teenistussuhe peatatud)
Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik 5109734
Maakorralduse spetsialist Lia Pärna 5062224
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Elektrispetsialist Valdor Malva 53071980
Vallavara haldusspetsialist Meelis Kivi 5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Järelevalvespetsialist Jessy Kirsipuu 53309385