Majandusosakond

Majandusosakond, juhib abivallavanem
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehituse ja planeeringute peaspetsialist Signe Siil 53467235
Ehituse peaspetsialist Gilmar Krživets 53013480
Maakorralduse peaspetsialist Mati Tatrik 5109734
Maakorralduse spetsialist Lia Pärna 5062224
Hanke- ja kinnisvara peaspetsialist Meelis Kivi 5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson 5127569
Teede spetsialist Helle Salum 53070303
Järelevalvespetsialist Jessy Kirsipuu 53309385
Elektrispetsialist Valdor Malva 53071980