Järva valla tänukirjade saajad 2021

Kaja Kraav - mitmekülgse tegutsemise eest muusikavaldkonnas ja rahvakultuuri edasi kandmisel. 

Küllike Veede - kogukonna kultuurielu edendamise ja toetamise ning rahvapärimuse edasi kandmise eest.

Ingrid Alt - Järva valla sotsiaal- ja haridusvaldkonnas kiire ennetusliku tegutsemise eest nakkushaiguse COVID 19 levimise piiramisel.

Järva-Madise Külaselts MTÜ - aktiivse külaelu eestvedamise ning abi eest A. H. Tammsaare matka korraldamisel.

Sportlastele Eesti meistrivõistlustel eduka esinemise eest 2020. aastal:

1. Lishanna Ilves – kergejõustik

2. Johanna Ilves – kergejõustik

3. Aron Ott – murdmaasuusatamine

4. Rico Rohi – murdmaasuusatamine

5. Getrin Raudsepp – murdmaasuusatamine

6. Kaarel Kasper Kõrge – murdmaasuusatami

7. Anni Jalakas – murdmaasuusatamine

8. Laura Lään – rullsuusatamine

9. Mehis Udam – rullsuusatamine, laskesuusatamine

10. Igor Homin - jahipraktikaline laskmine

11. Elvis Homin - jahipraktikaline laskmine

12. Ülo Jammer – rannavõrkpall

13. Aarne Aljamaa – saalivõrkpall

14. Jüri Ellram - saalivõrkpall

15. Brent Bürkland – vabamaadlus

16. Timor Arusaar – vabamaadlus

17. Andri Matrov – vabamaadlus

18. Kennet Künnarpuu – vabamaadlus

19. Marta Pajula – naistemaadlus

20. Ats Pajula – kreeka-rooma maadlus

21. Anu-Liis Raudsepp – naistemaadlus, sumo

22. Eva-Maria Raudsepp – naistemaadlus, sumo

23. Rasmus Peets – sumo

24. Johanna Abilon – sumo

25. Keidy Kaasiku – murdmaasuusatamine, rullsuusatamine, kergejõustik

26. Kaidy Kaasiku – murdmaasuusatamine, rullsuusatamine, kergejõustik

27. Kätlin Piirimäe – kergejõustik

28. Raido Selge – sangpommisport

29. Jesper Männilaan – sangpommisport

30. Kalle Puss – sangpommisport

31. Mehis Rannaveer – sangpommisport

32. Tiia Riis – sangpommisport

33. Emma Kivirand – tõstesport

34. Ave Bombul – tõstesport

35. Roomet Väli – tõstesport

36. Teet Karbus – tõstesport

37. Liisa Babak – tõstesport

38. Tom Aunapuu – tõstesport

39. Susanna Ly Ula – tõstesport

40. Mati Karbus – tõstesport

41. Ain Pent – tõstesport

42. Maiko Jalast – tõstesport

43. Nele Marie Palemos – tõstesport

44. Rebeca Park – tõstesport

45. Caspar Sepp – tõstesport

46. Erki Jalast – tõstesport

47. Robin Kangur – tõstesport

48. Alex Purk – tõstesport

49. Mirko Pärnpuu – tõstesport

50. Leho Pent – tõstesport

51. Lembit Pent – tõstesport

52. Martin Metsma – tõstesport

53. Kaisa Kivirand – tõstesport

54. Armas Reisel – tõstesport

55. Ingela Jalast – tõstesport

56. Daniel Purk – tõstesport

57. Romet Rämson – tõstesport

58. Karmo Mõtlik – tõstesport

59. Mihail Sepp – tõstesport.

Koigi Kultuuriselts MTÜ - piirkonna kultuurielu arendamise eest 20 tegevusaasta jooksul.

Ene Lõõnik - pikaajalise, kohusetundliku ja pühendunud töö eest Aravete piirkonna raamatukogus.