Järva valla tänukirjade saajad 2020

Kalju Lepik 100 mälestusmärgi korraldustoimkond - Kalju Lepiku mälestusmärgi rajamise ja Kalju Lepiku 100. sünniaastapäeva tähistamiseks korraldatud sündmuse eest

Marika Tuherm - hoolekandeasutuse Ahula Pansionaat rajamise eest

MTÜ Vao Külaselts - Vao küla võrkpalliväljaku rajamise eest

Elve Sagar - pikaajalise aktiivse ühiskondliku tegevuse eest Imavere piirkonnas ning seoses 80. sünnipäevaga

Asta Sass - pikaajalise tegevuse eest Koidu-Ellavere küla külavanemana

Maire Bluum - tulemusliku tööalase ja ühiskondliku tegevuse eest Järva valla sotsiaalhoolekande valdkonna valdkonna arendamisel

Silvi Väinsalu - pikaajalise, kohusetundliku ja pühendunud töö eest Albu piirkonna raamatukogus

Milvi Rudi - pikaajalise, kohusetundliku ja pühendunud sotsiaaltöö alase tegevuse eest Koigi piirkonnas

Tõnu Maiste - pikaaegse panuse eest kohaliku spordielu edendmisel lauamängude eestvedaja ja populariseejana ning tema 80. sünnipäevaga

Urmas Virves - pikaaegse panuse eest kohaliku spordielu edendamisel lauamängude eestvedaja ja populariseerijana ning tema 70. sünnipäevaga

Mall Lavrikov - seoses tema 50. aasta tööjuubeli täitmusel Päinurme raamatukogus

Herbert Last - kauaaegse ja viljaka töö eest Koeru kogukonna kultuurielu edendajana ja staažika õpetajana aastatel 1961 - 2008 ning seoses tema 80. sünnipäevaga

Ilme Puusepp - pika ja tänuväärse töö eest Ambla piirkonnas laste juhendamisel ja õpetamisel ning seoses tema 80. sünnipäevaga

Eduka võistlemise eest 2019. aastal Eesti meistrivõistlustel:

1. Indrek Tombak

2. Igor Homin

3. Jarl-Joosep Ilves

4. Erik Kuningas

5. Emma Kivirand

6. Armas Reisel

7. Roomet Väli

8. Ain Pent

9. Kait Viks

10. Ingela Jalast

11. Maiko Jalast

12. Teet Karbus

13. Erki Jalast

14. Mati Karbus

15. Ave Bombul

16. Raijn Maasik

17. Darvi Jalast

18. Lembit Pent

19. Mirko Marjo Matsalu

20. Kaisa Kivirand

21. Susanna Ly Ula

22. Daniel Purk

23. Harri Saareoks

24. Lishanna Ilves

25. Kert Piirimäe

26. Kätlin Piirimäe

27. Mati Kõiv

28. Kennet Künnarpuu

29. Timor Arusaar

30. Brent Bürkland

31. Andri Matrov

32. Marta Pajula

33. Ats Pajula

34. Anu-Liis Raudsepp

35. Eva-Maria Raudsepp

36. Keidy Kaasiku

37. Kaidy Kaasiku

38. Jarmo Kaasiku

39. Kaspar Keerberg

40. Kaarel Kasper Kõrge

41. Karoliina Tõnisson

42. Õnnela Rodendau

43. Laura Lään

44. Anni Jalakas

45. Rico Rohi

46. Jaan Kirsipuu

47. Aron Ott

48. Mehis Udam

49. Ilmar Udam

50. Maanus Udam

51. Patrik Ruotsalainen

52. Roland Murakas

53. Urmas Virves

54. Raido Selge

55. Jesper Männilaan

56. Margit Vaarmaa

57. Aarne Aljama

58. Kalle Puss

Urmas Täht - Järva-Jaani ja Peetri Noorkotkaste rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Andres Kalle - Aravete Noorkotkaste rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Kirsika Ilmjärv - Koeru Kodutütarde rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Sirle Gunin - Albu Kodutütarde rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Triin Rannu - Albu Kodutütarde rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Eve Orlovski - Peetri Kodutütarde rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Maili Antons - Aravete Kodutütarde ja Noorkotkaste rühma isamaalise kasvatustöö ja tegevuse eest

Aino Linnas - Koeru segakoori pikaajalise tulemusliku dirigeerimise ja juhtimise eest