Järva Vallavolikogu

Jrk

Nimi

Valimisnimekiri

E-post

Lisainfo

1.

Annika Aava

Suur-Järvamaa valimisliit

annika.aava@jarva.ee

 

2.

Jüri Ellram

ISAMAA erakond ⃰

jyri.ellram@jarva.ee

volikogu esimees

3.

Arvo Imsi

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

arvo.imsi@jarva.ee

 

4.

Teet Kallakmaa

Eesti Reformierakond

teet.kallakmaa@jarva.ee

 

5.

Ahti Karon

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

ahti.karon@jarva.ee

volikogu aseesimees

6.

Kalju Kertsmik

ISAMAA erakond ⃰

kalju.kertsmik@jarva.ee

 

7.

Getter Klaas

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE)

getter.klaas@jarva.ee

 

8.

Rünno Lass

ISAMAA erakond ⃰

rynno.lass@jarva.ee

 

9.

Harri Lepamets

Eesti Reformierakond

harri.lepamets@jarva.ee

 

10.

Elmar Luha

Valimisliit Järva valla heaks

elmar.luha@jarva.ee

 

11.

Arvi Luuk

Eesti Reformierakond

arvi.luuk@jarva.ee

 

12.

Külvar Mand

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

kylvar.mand@jarva.ee

 

13.

Eve Okas

Eesti Reformierakond

eve.okas@jarva.ee

 

14.

Himot Põldver

Suur-Järvamaa valimisliit

himot.poldver@jarva.ee

 

15.

Arto Saar

Valimisliit Järva valla heaks

arto.saar@jarva.ee

 

16.

Priit Seire

Eesti Keskerakond

priit.seire@jarva.ee

 

17.

Riho Sepp

Valimisliit Järva valla heaks

riho.sepp@jarva.ee

 

18.

Vello Teor

Suur-Järvamaa valimisliit

vello.teor@jarva.ee

 

19.

Lea Traks

Eesti Reformierakond

lea.traks@jarva.ee

 

20.

Margus Vaas

Suur-Järvamaa valimisliit

margus.vaas@jarva.ee

 

21.

Ester Valdvee

Valimisliit Järva valla heaks

ester.valdvee@jarva.ee

 

 

⃰Alates 02.06.2018 Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) ISAMAA erakond