Uudised ja teated

Järva valla hariduse- ja noorsootöö komisjon ning selle juurde moodustatud töörühm annavad haridusvõrgu soovitused

10.12.2019

Järva valla haridusvõrgu ümberkorraldamise töörühma ettepanekud jõuavad vallavolikogu istungile detsembris. Järva vallavolikogu haridus- ja noorsootöö komisjoni juurde moodustatud töörühm tegi ettepaneku reorganiseerida 1. septembrist 2023 Aravete keskkool ja JärvaJaani gümnaasium põhikoolideks ning seoses sellega lõpetada 1. septembrist 2020. aastal nende koolide gümnaasiumiastme päevaõppesse uute õpilaste vastuvõtt ning jätkata gümnaasiumihariduse andmist Koeru keskkoolis  Loe edasi »

Kas tead seda aega, kui vallavanem mööda küla sõites infot jagas? Seisatas piimapuki juures ja kutsus inimesi koosolekule arutama vallas toimuvat ja erinevaid valda puudutavaid küsimusi? 

Järva vald on teinud asja kõigi elanike ja huviliste jaoks lihtsamaks. Inimkonna elutempo on läinud kiiremaks kui see oli näiteks kümme ja rohkem aastaid tagasi ja aeg on inimeste jaoks väga hinnalise väärtusega. Selleks aga, et saaksid olla pidevas ühenduses koduvallaga ning kaasa rääkida valla elus, on Sinu taskus väga hea abimees nimega Järva valla äpp.