Uudised ja teated

MTÜ Järva Arengu Partnerid avatavad taotlusvoorud 2020

11.11.2019

MTÜ Järva Arengu Partnerid annab teada, et JAP Üldkogu kinnitas 2020 rakenduskavaga avatavad taotlusvoorud: 2020 Kevadvoor vabaühendustele ja omavalitsustele on avatud 01.02. kuni 07.02.2020 kell 15.00 Avatud on meetmed: M1.1. Piirkonna arengutoe...  Loe edasi »

Kas tead seda aega, kui vallavanem mööda küla sõites infot jagas? Seisatas piimapuki juures ja kutsus inimesi koosolekule arutama vallas toimuvat ja erinevaid valda puudutavaid küsimusi? 

Järva vald on teinud asja kõigi elanike ja huviliste jaoks lihtsamaks. Inimkonna elutempo on läinud kiiremaks kui see oli näiteks kümme ja rohkem aastaid tagasi ja aeg on inimeste jaoks väga hinnalise väärtusega. Selleks aga, et saaksid olla pidevas ühenduses koduvallaga ning kaasa rääkida valla elus, on Sinu taskus väga hea abimees nimega Järva valla äpp. 

Antud klipis on näide, kuidas kutsus aastaid tagasi vallavanem kogukonda koosolekule ja samuti on võrdlus, kuidas me saame seda täna kiirelt ja efektiivselt teha.

Täname: Marko Sirila, Virve Kluust, Andreas Sapas ja Järva vallavalitsuse kostüümi-grimmi ladu (ametnike emade-isade kapid ??)