Uudised ja teated

Järvamaa sõber aastal 2019 on AS Konesko ja ettevõtte juht Mart Hirtentreu

10.10.2019

Järva vallast oli ka teisi tublisid ettevõtjaid nomineeritud: Aasta ettevõte (keskmise suurusega ettevõtete kategooria) Tammelaks OÜ, Järvamaa sõber Paiaristi arendus – Tikupoiss OÜ ja Alexela ning aasta eduka noore ettevõtte kandidaat OÜ Vaoparts  Loe edasi »

Kas tead seda aega, kui vallavanem mööda küla sõites infot jagas? Seisatas piimapuki juures ja kutsus inimesi koosolekule arutama vallas toimuvat ja erinevaid valda puudutavaid küsimusi? 

Järva vald on teinud asja kõigi elanike ja huviliste jaoks lihtsamaks. Inimkonna elutempo on läinud kiiremaks kui see oli näiteks kümme ja rohkem aastaid tagasi ja aeg on inimeste jaoks väga hinnalise väärtusega. Selleks aga, et saaksid olla pidevas ühenduses koduvallaga ning kaasa rääkida valla elus, on Sinu taskus väga hea abimees nimega Järva valla äpp. 

Antud klipis on näide, kuidas kutsus aastaid tagasi vallavanem kogukonda koosolekule ja samuti on võrdlus, kuidas me saame seda täna kiirelt ja efektiivselt teha.

Täname: Marko Sirila, Virve Kluust, Andreas Sapas ja Järva vallavalitsuse kostüümi-grimmi ladu (ametnike emade-isade kapid ??)