11.06.18
Järva valla spordiüritused 2018      
           
Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Kontakisik Telefon
JAANUAR          
11.jaan 18:00 Ambla SK suusatamise SV 1.etapp, vaba, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
18.jaan 18:00 Ambla SK suusatamise SV 2.etapp, vaba, EV 100 Aravete SH Reimo Kaasiku 5040455
27.jaan   X Mati Kulm´u mälestusvõistlused tõstmises, EMV lahtised tõstmises (master klass) Aravete SH Erik Kuningas 55598487
28.jaan 12:00 Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses Põltsamaa Toomas Tammik 58145847
jaanuar   Järvamaa MV korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
jaanuar   Järvamaa MV korvpallis Järva-Jaani võimla Raigo Prants 59191952
jaanuar   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvaliiga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
VEEBRUAR          
3.veebr 11:00 Ambla Külaliiga kiirturniir saalijalgpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
4.veebr 12:00 Järvamaa meistrivõistlused vabamaadluses Koeru KK võimla Jaak Tammik 58145847
8.veebr 18:00 Ambla SK suusatamise SV 3.etapp, klassika, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
10.veebr 10:30 Swedbank - Hawaii Express Suusasari, 3.etapp, ES klassika, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
11.veebr 11:00 Järvamaa Talimängud suusatamine Kangrumägi Leo Matikainen 5145653
24.veebr 12:00 Madisepäeva Suusasõit, Järvamaa MV suusatamises, vaba, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
veebruar   Järvamaa MV korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
veebruar   Järvamaa MV korvpallis Järva-Jaani võimla Raigo Prants 59191952
veebruar   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvaliiga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
MÄRTS          
11.märts   Järvamaa lahtised meistrivõistlused lauamängude mitmevõsitluses Koeru võimla Urmas Virves 58363854
22.märts 18:00 Ambla SK suusatamise SV 4. etapp, vaba, SUUSAKROSS Valgehobusemäel Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
märts   Järvamaa MV korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
märts   Järvamaa MV korvpallis Järva-Jaani võimla Raigo Prants 59191952
märts   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvaliiga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
APRILL          
7.apr 11:00 Ambla SK paaristurniir võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
8.apr 11:00 VII sõpruskohtumine lauatennises Aravete KK - Päästekas Aravete SH Leo Matikainen 5145653
15.apr 11:00 Aravete Kevadturniir lauatennises, Kõrvemaa KV 4.etapp, EV100 Aravete SH Reimo Kaasiku 5040455
18.apr 17:00 Koeru seeriajooksud 1.etapp (1 km, 2 km, 3 km, 4,5 km) Koeru Terviserada Toomas Aan 5229864
21.apr 18:00 Jüriöö teatejooks (3M+2N) Ambla alevik Leo Matikainen 5145653
22.apr 10:00 Järva-Jaani meeskondlik mitmevõistlus 2018 (võistlus pealtvaatajatele) Järva-Jaani võimla Arto Saar 5257373
28.apr 12:00 Järva-Jaani lahtised meistrivõistlused sõude-ergomeetritel Järva-Jaani võimla Arto Saar 5257373
aprill   Eesti MV, KV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
aprill   Järvamaa MV korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
aprill   Järvamaa MV korvpallis Järva-Jaani võimla Raigo Prants 59191952
MAI          
1.mai 12:00 Aravete CUP maastikurattasõidus Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
5.mai 9:00 Discgolfi võistlus Järva-Jaani 100 Järva-Jaani alev    
6.mai 9:00 Discgolfi võistlus Järva-Jaani 100 Järva-Jaani alev    
8.mai 18:00 Ümber järve jooksu SV 1.etapp, EV 100 Käravete Leo Matikainen 5145653
9.mai 17:00 Koeru Kevadjooks (2km) Koeru Toomas Aan 5229864
10.mai 18:00 Ümber järve jooksu SV 2.etapp, EV 100 Mägede Leo Matikainen 5145653
12.mai 11:00 Andrus Noormägi mälestusturniir korvpallis neidudele ja naistele Imavere Taiga Laur 51963823
15.mai 18:00 Ümber järve jooksu SV 3.etapp, EV 100 Rava Leo Matikainen 5145653
19.mai 13:00 Koeru mängude kergejõustikuvõistlused (100 m jooks, 1000 m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, kettaheide, odavise) Koeru Toomas Aan 5229864
23.mai 12:00 Ülemaailmne orienteerumispäev Aravete Reimo Kaasiku 5040455
24.mai 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse Järva-Jaani etapp Võllaste Teet Kallakmaa 5021263
30.mai 17:00 Koeru seeriajooksud 2.etapp (1 km, 2 km, 3 km, 4,5 km) Koeru Terviserada Toomas Aan 5229864
30.mai 18:45 Järvamaa discgolfi seeriavõistlus 2018 II etapp Aravete    
mai   Eesti MV, KV jalgpallis      
JUUNI          
2.juuni   Aleksander Rudolf Laane V mälestusvõistlus tõstmises ja Järvamaa MV tõstmises Albu rahvamaja Ahti Uppin 5214271
3.juuni   XXII Erika Rattaralli Ahula Malle Lomp 5096797
4.juuni 17:45 SK Imavere KV rannavolles 1.etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
9.juuni   Kohvrite kandmine Aravete Jõujaam karikale Ambla Erik Kuningas 55598487
16.juuni 12:00 Ambla SK rannavolle SV 1.etapp, EV100 Aravete Leo Matikainen 5145653
18.juuni 17:45 SK Imavere KV rannavolles 2. etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
23.juuni 12:00 Ambla Külaliiga jalgpallis, Jaanipäeva jalgpall Vanad-Noored Ambla Leo Matikainen 5145653
24.juuni 12:00 Järva 2. Rattamaraton Võllaste Teet Kallakmaa 5021263
29.juuni 18:00 IV Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, M40, M55+ Aravete Leo Matikainen 5145653
30.juuni   XVI Albu Cup tõstmises Albu rahvamaja Ahti Uppin 5214271
30.juuni 12:00 IV Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, SV 2.etapp, M, EV100 Aravete Leo Matikainen 5145653
juuni   Eesti MV, KV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
    Eesti MV, KV jalgpallis Koeru Ivar Nagla 56661658
    Eesti MV, KV jalgpallis Järva-Jaani  Arto Saar 5257373
    Eesti MV, KV jalgpallis Imavere Jaanus Nilp 5109735
JUULI          
1.juuli 11:00 IV Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, SEGAPAARID Aravete Leo Matikainen 5145653
2.juuli 17:45 SK Imavere KV rannavolles 3.etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
11.juuli 18:45 Järvamaa discgolfi seeriavõistlus 2018 IV etapp Järva-Jaani    
14.juuli 12:00 Ambla SK rannavolle SV 3.etapp, EV100 Aravete Leo Matikainen 5145653
14.juuli 12:00 Ants Nurmekivi jooks 2018 Järva-Jaani Kalvi Arusaar 55672184
16.juuli 17:45 SK Imavere KV rannavolles 4.etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
18.juuli 19:00 Rava Rahvatriatlon, EV 100 Rava küla Reimo Kaasiku 5040455
21.juuli 12:00 Ambla SK rannavolle SV 4.etapp, EV100 Aravete Leo Matikainen 5145653
30.juuli 17:45 SK Imavere KV rannavolles 5.etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
juuli   Eesti MV, KV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
    Eesti MV, KV jalgpallis Koeru Ivar Nagla 56661658
    Eesti MV, KV jalgpallis Järva-Jaani Arto Saar 5257373
    Eesti MV, KV jalgpallis Imavere Jaanus Nilp 5109735
AUGUST          
6.aug 17:45 SK Imavere KV rannavolles 6.etapp 2018 Imavere liivaväljak Jaanus Nilp 5109735
august   Eesti MV, KV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
    Eesti MV, KV jalgpallis Koeru Ivar Nagla 56661658
    Eesti MV, KV jalgpallis Järva-Jaani Arto Saar 5257373
    Eesti MV, KV jalgpallis Imavere Jaanus Nilp 5109735
SEPTEMBER          
1.sept 12:00 Järva-Jaani 5. Rattaralli Vanatehnika VP Teet Kallakmaa 5021263
1.sept   Kesk-Eesti Vägilane Paide Erik Kuningas 55598487
4.sept 18:00 Ümber järve jooksu SV 4.etapp, EV 100 Mägede Leo Matikainen 5145653
6.sept 18:00 Ümber järve jooksu SV 5.etapp, EV 100 Preediku Leo Matikainen 5145653
11.sept 18:00 Ümber järve jooksu SV 6.etapp, EV 100 Käravete Leo Matikainen 5145653
14.sept 12:45 Koeru lahtised noortevõistlused C- ja D-kl. (60, kaugus, pall, 300) Koeru Toomas Aan 5229864
8.sept 12:00 XIV Toomas Berendseni KV kergejõustiku 5-võistluses Aravete Leo Matikainen 5145653
september   Eesti MV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
    Eesti MV jalgpallis Koeru Ivar Nagla 56661658
    Eesti MV jalgpallis Järva-Jaani Arto Saar 5257373
    Eesti MV jalgpallis Imavere Jaanus Nilp 5109735
OKTOOBER          
3.okt 17:00 Koeru seeriajooksud 4.etapp (1 km, 2 km, 3 km, 4,5 km) Koeru Terviserada Toomas Aan 5229864
7.okt 12:00 Tamme karjääri 2. Rattakross Tamme karjäär Teet Kallakmaa 5021263
7.okt 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp, EV 10 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
14.okt 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
20.okt   XXIV Indrek Liiva mälestusvõistlused sangpommis Albu rahvamaja Aare Kabel   56642054
21.okt 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
28.okt 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
oktoober   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvaliiga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
oktoober   Eesti MV jalgpallis Ambla Leo Matikainen 5145653
    Eesti MV jalgpallis Koeru Ivar Nagla 56661658
    Eesti MV jalgpallis Järva-Jaani Arto Saar 5257373
    Eesti MV jalgpallis Imavere Jaanus Nilp 5109735
NOVEMBER          
4.nov 12:00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp, EV 100 Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
17.nov   8. Jõuviievõistlus Aravete Erik Kuningas 55598487
18.nov 11:00 Aravete Sügisturniir, Kõrvemaa KV II etapp lauatennises Aravete SH Reimo Kaasiku 5040455
25.nov 11:00 Sõpruskohtumine lauatennises Aravete KK - Päästekas Aravete SH Leo Matikainen 5145653
november   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvalliga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
DETSEMBER          
1.dets 10:00 Imavere jõuluturniir võrkpallis (mehed, naised, meesseeniorid 50+) Imavere võimla Jaanus Nilp 5109735
26.dets 12:00 Aastalõputurniir 3x3 korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
29.dets 12:00 Ambla SK paaristurniir võrkpallis  "SAALIKUNN 2018" Aravete SH Leo Matikainen 5145653
detsember   Järvamaa MV korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653
detsember   Lääne-Virumaa Rahvaliiga, Coolbet Rahvaliiga võrkpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653

 

Toimetaja: ILME KUKK

Järva valla sportlased osalesid jaanuaris toimunud Põltsamaa Jõe XXXVI Talimängudel

23.01.18

Järva vald osales jaanuaris toimunud Põltsamaa Jõe XXXVI Talimängudel, saavutades teise koha.

Võistlusalasid jätkus nii siseruumidesse kui õue, võisteldi suusatamises, uisutamises, jääpallis, talvises kalapüügis, perede teatevõistluses, tänavakorvpallis, kabes, males, lauatennises, mälumängus, koroonas, saskus, sisepentankis, bridžis, noolemängus ja õhupüssist laskmises. Enamus võistlusi peeti 21. jaanuaril, vaid sasku ja bridži paremus selgitati nädal varem.

Üldkokkuvõttes saavutas Järva vald teise koha, jäädes alla Põltsamaa vallale ja edastades Viljandi valda.

Järva vallavolikogu esimehe Jüri Ellrami sõnul on selliseid noortele suunatud mänge  jätkuvalt vaja. „Järgmine kord võiksime Põltsamaa vallale tõsisemat konkurentsi ka osalejate arvu poolest pakkuda" tegi Ellram plaane järgmistel mängudel osalemiseks.

Mängude pidulik lõpetamine toimub 25. jaanuaril Põltsamaal, kus tehakse mängudest kokkuvõte ning autasustatakse võitjaid.

Osalejad olid tublid ja suur tänu teile! 

Lisas esialgne tulemuste tabel

Toimetaja: ILME KUKK