Albu Noortekeskus

Albu Noortekeskuses tegutseb MTÜ Albu Noortekeskus (registrikood: 80188242)

Postiaadress: Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Mobiil: 553 1758

E-post: Albu.Noortekeskus@jarva.ee

Ambla Noortekeskus

Aadress: Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Noortejuhendaja Merle Trestip

Mobiil: 5693 3653

E-post: Ambla.Noortekeskus@jarva.ee

Facebook: Ambla Noortekeskus

Lahtioleku aeg: T-R 13:00-18:00  

Aravete Noortekeskus

Aadress: Piibe mnt 27, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Noortejuhendaja Ljubov Raudna

Mobiil: 5741 2616

E-post: Aravete.Noortekeskus@jarva.ee

Facebook: Aravete Noortekeskus

Lahtioleku aeg: T-R 12:30-17:30

Imavere Valla Avatud Noortekeskus

Aadress: Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Noorsootöötaja Diana Simmer

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Mobiil: 5323 5410

E-post: Imavere.Noortekeskus@jarva.ee

Avatud

E-N 13.00-19.00

R 12.00-18.00

Järva-Jaani Valla Avatud Noortekeskus

Aadress: Lai 2a, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Juhataja Janika Nukke

Mobiil: 526 5985

E-post: Jarva-Jaani.Noortekeskus@jarva.ee

 
 

Koeru Noortemaja

Aadress: Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Noorsootöötaja Krista Karusion

Mobiil: 5660 4022

E-post: Koeru.Noortemaja@jarva.ee

Facebook: Koeru Noortemaja

Lahtioleku aeg: E-R 12.00-18.00

Koigi Noortekeskus

Aadress: Mõisavahe tee 2, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Koigi noortekeskuse juhataja Lea Traks

Mobiil: 521 6434