Albu Põhikool

Aadress: Albu mõis, Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Direktori kt Andy Tilk

Telefon: 385 3728

E-posti aadress: Albu.Pohikool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://www.albu.ee

Albu Põhikooli põhimäärus

Albu Põhikooli hoolekogu koosseisu kinnitamine

Aravete Keskkool

Aadress: Piibe mnt 21, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Direktor Andy Tilk

Telefon: 383 8940

E-posti aadress: Aravete.Keskkool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://www.aravetekk.ee/

Aravete Keskkooli põhimäärus

Ambla-Aravete Kool

Aadress: Pikk 37, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Direktor Madli Põder

Telefon: 383 4245

Mobiil: 5332 8305

E-posti aadress: AmblaAravete.Lasteaedkool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://kool.ambla.ee/

Ambla-Aravete Kooli põhimäärus

Ambla-Aravete Kooli hoolekogu koosseisu kinnitamine

Imavere Põhikool

Aadress: Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Direktor Tiina Lohur

Telefon: 389 7593

E-posti aadress: Imavere.Pohikool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://www.imaverepk.ee/

Imavere Põhikooli põhimäärus

Imavere Põhikooli hoolekogu koosseisu kinnitamine

 
Järva-Jaani Gümnaasium
 
Aadress: Pikk 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa
 
Direktor Raigo Prants
 
Telefon: 386 3386, 386 3357
 
 
Kodulehekülg: http://www.jjaanikool.ee/

 

Lisa: JÄRVA-JAANI GÜMNAASIUMI DIGITARISTU ARENGUPLAAN 2017-2019

Koeru Keskkool

Aadress: Paide tee 16/18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Direktor Jaan Kabin

Telefon: 384 8630

E-posti aadress: Koeru.Keskkool@jarva.ee

Kodulehekülg: www.koeru.edu.ee

Koeru Keskkooli põhimäärus

Koeru Keskkooli hoolekogu koosseisu kinnitamine

Koeru Muusikakool

Aadress: Paide tee 18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Direktor Kerli Sirila

Telefon: 384 8648

E-posti aadress: Koeru.Muusikakool@jarva.ee

Kodulehekülg: www.koerumuusikakool.ee

Koeru Muusikakooli põhimäärus

Koigi Kool

Aadress: Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Direktor Annela Ojaste

Telefon: 389 6438

E-posti aadress: Koigi.Kool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://koigikool.ee/

Koigi Kooli põhimäärus

Koigi Kooli hoolekogu koosseisu kinnitamine

Nurme Kool

Aadress: Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Riigikool (Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas)

Direktor Eevi Tüüna

Telefon: 386 9434

E-posti aadress: kool@nurmekool.edu.ee

Kodulehekülg: http://nurmekool.edu.ee/

Peetri Kool

Aadress: Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Direktori kt Raigo Prants

Telefon: 386 4440

E-posti aadress: Peetri.Kool@jarva.ee

Kodulehekülg: http://www.peetrikool.ee

 

Peetri Kooli põhimäärus

Peetri Kooli arengukava aastateks 2015-2020

Peetri Kooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord