Teenistuskoha nimetus

Nimi

E-post

Telefon

Mobiil

Puhkused

Ametinimetus

Juhid

 

 

 

 

 

Vallavanem

Rait Pihelgas

Rait.Pihelgas@jarva.ee

 

505 1762

 

Abivallavanem

Marek Kask

Marek.Kask@jarva.ee

 

5302 5975

 

Abivallavanem

Tiina Oraste

Tiina.Oraste@jarva.ee

 

505 3525

 

 

 

 

 

 

 

Vallakantselei

 

 

 

 

 

Vallasekretär

Karin Tenisson-Alev

Karin.Tenisson-Alev@jarva.ee

386 3377

 

 

Vallasekretäri abi-jurist (sõlmitud käsundusleping)

 

 

 

 

 

Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus)

Aere Pallo

Aere.Pallo@jarva.ee

389 7522

5349 2165

 

Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus)

Jaanika Aava

Jaanika.Aava@jarva.ee

384 9020

505 2932

04.06-22.06.2018 

Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus)

Anne Uus

Anne.Uus@jarva.ee

384 6435

5683 3620

04.06-17.06.2018 

Sekretär ( Järva-Jaani teeninduskeskus)

Inga Riik

Inga.Riik@jarva.ee

386 3377

5341 3625

 

Sekretär (Koeru teeninduskeskus)

Elle Saks

Elle.Saks@jarva.ee

384 6300

5347 8666

 

Sekretär (Aravete teeninduskeskus)

Ene Ott

Ene.Ott@jarva.ee

382 0500

514 0701

 

Sekretär (Ambla teeninduspunkt)

Tea Loodis

Tea.Loodis@jarva.ee

383 4038

5343 7580

11.06-22.06.2018

 

 

 

 

 

 

Struktuuriüksuseta ja vallavanema otsealluvuses

 

 

 

 

 

Arendusspetsialist

Teele Kukk

Teele.Kukk@jarva.ee

 

5326 7903

 

Arendusspetsialist

Ilme Kukk

Ilme.Kukk@jarva.ee

 

 

 

Avalike suhete peaspetsialist

Maarja Kauge

Maarja.Kauge@jarva.ee

389 5444

5854 5190

 

IT spetsialist/ andmekaitsespetsialist

Kristel Lõhmus

Kristel.Lohmus@jarva.ee

 

 

 

Vallalehe toimetaja

Arnika Tegelmann

Arnika.Tegelmann@jarva.ee

 

517 5929

 

Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda)

Uku Talvik

Uku.Talvik@jarva.ee

 

5307 0895

 

Piirkonnajuht (Albu-Ambla)

Kuldar Tammik

Kuldar.Tammik@jarva.ee

 

553 3988

11.06-26.06.2018

Piirkonnajuht (Koeru)

Toomas Tammik

Toomas.Tammik@jarva.ee

 

5307 1685

 

Piirkonnajuht (Imavere-Koigi)

Kaido Krause

Kaido.Krause@jarva.ee

 

5551 4966

18.06-15.07.2018

 

 

 

 

 

 

Finantsosakond

 

 

 

 

 

Finantsosakonna juhataja

Andrus Mikson

Andrus.Mikson@jarva.ee

383 4241

516 7875

28.05 - 22.06.2018 

Pearaamatupidaja (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Kaja Reinberg

Kaja.Reinberg@jarva.ee

386 3331

 

 

Vanemraamatupidaja (Koeru teeninduskeskus)

Krista Lindermann

Krista.Lindermann@jarva.ee

384 6305

 

 

Vanemraamatupidaja (Ambla teeninduspunkt)

Aita Lepamets

Aita.Lepamets@jarva.ee

383 4166

 

 

Raamatupidaja (Ambla teeninduspunkt)

Marje Veedler

Marje.Veedler@jarva.ee

383 4166

 

 

Raamatupidaja (Koeru teeninduskeskus)

Eda Saar

Eda.Saar@jarva.ee

384 6305

 

 

Raamatupidaja (Imavere teeninduskeskus)

Liisi Saar

Liisi.Saar@jarva.ee

389 7553

 

18.06-22.06.2018

Raamatupidaja (Aravete teeninduskeskus)

Külli Taalkis

Kylli.Taalkis@jarva.ee

382 0500

 

 

Raamatupidaja (Koigi teeninduskeskus)

Maire Sõrmus

Maire.Sormus@jarva.ee

384 6435

 

 

 

 

 

 

 

 

Majandusosakond, juhib abivallavanem

 

 

 

 

 

Ehituse peaspetsialist

Gilmar Krzivets

Gilmar@jarva.ee

 

5301 3480

 

Ehitusspetsialist

Tiit Schvede

Tiit.Schvede@jarva.ee

 

5341 9910

 

Planeeringute spetsialist

Mari Maltis

Mari.Maltis@jarva.ee

 

5346 7235

 

Keskkonna peaspetsialist

Triin Tõnisson

Triin.Tonisson@jarva.ee

 

5307 1790

 

Keskkonnaspetsialist

Merike Kont

Merike.Kont@jarva.ee

 

5192 0267

 

Maakorralduse peaspetsialist

Karl Siiroja

Karl.Siiroja@jarva.ee

384 6304

5309 7285

 

Teede spetsialist

Helle Künsar

Helle.Kynsar@jarva.ee

 

5307 0303

 

Elektrispetsialist

Valdor Malva

Valdor.Malva@jarva.ee

383 4244

5307 1980

 

Vallavara haldusspetsialist

Meelis Kivi

Meelis.Kivi@jarva.ee

 

507 0144

16.06-06.07.2018

Vallavara spetsialist

Valdur Permanson

Valdur.Permanson@jarva.ee

 

512 7569

 

Järelevalvespetsialist

Jessy Kirsipuu

Jessy.Kirsipuu@jarva.ee

 

5330 9385

 

 

 

 

 

 

 

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem

 

 

 

 

 

Sotsiaalosakonna juhataja

Katre Mägi

Katre.Magi@jarva.ee

 

5347 3327

 

Sotsiaaltöö peaspetsialist

Linda Lääts

Linda.Laats@jarva.ee

389 7518

512 7480

 

Imavere

384 9025

Kareda

Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Andres Ojanurm

Andres.Ojanurm@jarva.ee

 

5559 3686

 

Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus)

Milvi Rudi

Milvi.Rudi@jarva.ee

384 6431

5333 4116

 

Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus)

Rutt Vihtre

Rutt.Vihtre@jarva.ee

384 6306

510 5608

11.06-24.06.2018

Sotsiaaltöö spetsialist (Aravete teeninduskeskus)

Gerli Soondra

Gerli.Soondra@jarva.ee

 

5822 8027

18.06-29.06.2018

Lastekaitse peaspetsialist

Eneken Savi

Eneken.Savi@jarva.ee

 

5329 2756

 

Lastekaitse spetsialist

Lille Tammik

Lille.Tammik@jarva.ee

 

522 3186

 

Lastekaitse spetsialist (alates 01.03.2018 teenistussuhe peatatud)

Raili Ambos

     

 

 

 

 

 

 

 

Struktuuriüksuseta ja abivallavanema otsealluvuses

 

 

 

 

 

Spordi ja rahvatervise spetsialist

Jaak Tammik

Jaak.Tammik@jarva.ee

389 5444

5814 5847

 

Hariduse spetsialist

Elo Siska

Elo.Siska@jarva.ee

 

5306 1650

 

Noorsootöö spetsialist

Annika Rohi

Annika.Rohi@jarva.ee

 

5800 5285

 

Kultuuritöö spetsialist

Triin Väin

Triin.Vain@jarva.ee

389 5444

5650 0358