Ametnikud

19.02.18
Struktuuriüksus Teenistuskoha nimetus Ametnik Meil Kontakt telefon Mobiil
Juhid          
Vallavanem Rait Pihelgas Rait.Pihelgas@jarva.ee   5051762
Abivallavanem Marek Kask Marek.Kask@jarva.ee   53025975
Abivallavanem Tiina Oraste Tiina.Oraste@jarva.ee   5053525
         
Vallakantselei Vallasekretär Karin Tenisson-Alev Karin.Tenisson-Alev@jarva.ee 386 3377   
Vallasekretäri abi-jurist Urve Reinmets Urve.Reinmets@jarva.ee 386 3377   
Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus) Aere Pallo Aere.Pallo@jarva.ee 389 7522  5349 2165
Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus)  Jaanika Aava Jaanika.Aava@jarva.ee 38 49020 5052932
Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus) Anne Uus Anne.Uus@jarva.ee  384 6433  56833620
Sekretär ( Järva-Jaani teeninduskeskus)  Inga Riik Inga.Riik@jarva.ee  386 3377  53413625
Sekretär (Koeru teeninduskeskus)  Elle Saks Elle.Saks@jarva.ee  384 6300 5347 8666
Sekretär (Aravete teeninduskeskus) Ene Ott Ene.Ott@jarva.ee  3820500 5140701
Sekretär (Ambla teeninduspunkt) Tea Loodis Tea.Loodis@jarva.ee  38 34038 53437580
         
Struktuuriüksuseta ja vallavanema otsealluvuses Arendusspetsialist Teele Kukk Teele.Kukk@jarva.ee    
Arendusspetsialist Ilme Kukk Ilme.Kukk@jarva.ee    
Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda) Uku Talvik Uku.Talvik@jarva.ee   53070895
Piirkonnajuht (Albu-Ambla) Kuldar Tammik Kuldar.Tammik@jarva.ee   5533988
Piirkonnajuht (Koeru) Toomas Tammik Toomas.Tammik@jarva.ee   53071685
Piirkonnajuht (Imavere-Koigi) Kaido Krause Kaido.Krause@jarva.ee   55514966
Vallalehe toimetaja Arnika Tegelmann Arnika.Tegelmann@jarva.ee   517 5929
         
Finantsosakond Finantsosakonna juhataja Andrus Mikson Andrus.Mikson@jarva.ee 383 4241 5167875
Pearaamatupidaja (Järva-Jaani teeninduskeskus) Kaja Reinberg Kaja.Reinberg@jarva.ee 386 3331  
Vanemraamatupidaja (Koeru teeninduskeskus) Krista Lindermann Krista.Lindermann@jarva.ee 384 6305  
Vanemraamatupidaja (Ambla teeninduspunkt) Aita Lepamets Aita.Lepamets@jarva.ee 38 34166  
Raamatupidaja (Ambla teeninduspunkt)  Marje Veedler Marje.Veedler@jarva.ee 38 34166  
Raamatupidaja (Koeru teeninduskeskus) Eda Saar Eda.Saar@jarva.ee 384 6305  
Raamatupidaja (Imavere teeninduskeskus) Liisi Saar Liisi.Saar@jarva.ee 389 7553  
Raamatupidaja (Aravete teeninduskeskus) Külli Taalkis Kylli.Taalkis@jarva.ee  382 0500  
Raamatupidaja (Koigi teeninduskeskus) Maire Sõrmus Maire.Sormus@jarva.ee 384 6435  
         
Majandusosakond, juhib abivallavanem Ehituse peaspetsialist Gilmar Krzivets Gilmar.Krzivets@jarva.ee   53013480
Ehitusspetsialist Tiit Schvede Tiit.Schvede@jarva.ee   53419910
Ehitusspetsialist Enn Sakkis Enn.Sakkis@jarva.ee 384 6303 56246812
Keskkonna peaspetsialist Merike Kont Merike.Kont@jarva.ee   51920267
Keskkonnaspetsialist Triin Tõnisson Triin.Tonisson@jarva.ee    53071790
Maastiku- ja heakorraspetsialist Maire Aimsalu Maire.Aimsalu@jarva.ee   53071980
Maakorralduse peaspetsialist Karl Siiroja Karl.Siiroja@jarva.ee 3846304 53097285
Teede spetsialist Helle Künsar  Helle.Kynsar@jarva.ee    53070303
Vallavara haldusspetsialist Meelis Kivi Meelis.Kivi@jarva.ee   5070144
Vallavara spetsialist Valdur Permanson Valdur.Permanson@jarva.ee   5127569
         
Sotsiaalosakond Sotsiaalosakonna juhataja Katre Mägi Katre.Magi@jarva.ee   53473327
Sotsiaaltöö peaspetsialist Linda Lääts Linda.Laats@jarva.ee 38 97 518 Imavere                       38 49 025 Kareda 5127480
Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus) Andres Ojanurm Andres.Ojanurm@jarva.ee 38 63 231 55593686
Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus) Milvi Rudi Milvi.Rudi@jarva.ee 38 46 431 53334116
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Rutt Vihtre Rutt.Vihtre@jarva.ee 38 46 306 5105608
Lastekaitse peaspetsialist Eneken Savi Eneken.Savi@jarva.ee   53292756
Lastekaitse spetsialist (alates 01.03.2018 teenistussuhe peatatud) Raili Ambos Raili.Ambos@jarva.ee 38 34 242  
Struktuuriüksuseta ja abivallavanema otsealluvuses          
Noorsootöö spetsialist Annika Rohi Annika.Rohi@jarva.ee   58005285

 

Toimetaja: ILME KUKK