Järva Vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni moodustamine, esimehe ja aseesimehe valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Eelarve- ja majanduskomisjon

 

 

 

 

Eve Okas

esimees

eve.okas@mail.ee

 

Elmar Luha

aseesimees

elmarluha@hot.ee

LIIKMED

 

 

 

 

1. Jüri Ellram

 

 

 

2. Ahti Karon

 

 

 

3. Meelis Mändla

 

 

 

4. Kristjan Siiroja

 

 

 

5. Leiger Metsalu

 

 

 

6. Rünno Lass

 

 

 

7. Harri Lepamets

 

 

 

Järva Vallavolikogu haridus- ja noorsootöökomisjoni moodustamine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu haridus- ja noorsootöökomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine 22. märts 2018

Järva Vallavolikogu haridus- ja noorsootöökomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Haridus- ja noorsootöökomisjon

 

 

 

 

Kalju Kertsmik

esimees

kalju@valgehobuse.ee

 

Annika Aava

aseesimees

annika.aava@tootukassa.ee

LIIKMED

 

 

 

 

1. Tõnu Linnasmäe

 

 

 

2. Silva Kärner

 

 

 

3. Leiger Metsalu

 

 

 

4. Margit Reinpõld

 

 

 

5. Getter Klaas

 

 

 

6. Kerli Sirila

 

 

 

7. Birgit Mets

 

 

 

Järva Vallavolikogu keskkonnakomisjoni moodustamine, esimehe ja aseesimehe valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu keskkonnakomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Keskkonnakomisjon

 

 

 

 

Arvo Imsi

esimees

imsiarvo@hotmail.com

 

Himot Põldver

aseesimees

himot.poldver@mail.ee

LIIKMED

 

 

 

 

1. Lennart Okas

 

lennart.okas@rescue.ee

 

2. Margus Kirsimets

 

margus.kirsimets@gmail.com

 

3. Anneli Piirsalu

 

piirsaluanneli@gmail.com

 

4. Aare Kabel

 

aarekabel@gmail.com

 

5. Arvi Luuk

 

arvi.luuk@rescue.ee

 

6. Kaido Krause

 

krausekaido@gmail.com

 

7. Margus Vaas

 

marx.vaas@mail.ee

 

Järva Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni moodustamine, esimehe ja aseesimehe valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Kultuuri- ja spordikomisjon

 

 

 

 

Priit Seire

esimees

priidu33@gmail.com

 

Arto Saar

aseesimees

saar.arto@gmail.com

LIIKMED

 

 

 

 

1. Ründo Mülts

 

 

 

2. Ants Välimäe

 

 

 

3. Andres Gorbõljov

 

 

 

4. Getter Klaas

 

 

 

5. Teet Kallakmaa

 

 

 

6. Reimo Kaasiku

 

 

 

7. Kalju Kertsmik

 

 

 

Järva Vallavolikogu külaelukomisjoni moodustamine, esimehe ja aseesimehe valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu külaelukomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Külaelukomisjon

 

 

 

 

Lea Traks

esimees

lea@koigi.ee

 

Riho Sepp

aseesimees

riho002@hot.ee

LIIKMED

 

 

 

 

1. Anita Homin

 

 

 

2. Arvi Luuk

 

 

 

3. Priit Seire

 

 

 

4. Külli Majori

 

 

 

5. Triin Tippi

 

 

 

6. Kaie Altmets

 

 

 

7. Ada Nõmmküla

 

 

 

Järva Vallavolikogu sotsiaalkomisjoni moodustamine, esimehe ja aseesimehe valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu sotsiaalkomisjoni liikmete kinnitamine 16. november 2017

Sotsiaalkomisjon

 

 

 

 

Rünno Lass

esimees

rynno.lass@gmail.com

 

Ester Valdvee

aseesimees

ester@valdvee.eu

LIIKMED

 

 

 

 

1. Inga Okas

 

 

 

2. Andrus Leis

 

 

 

3. Riina Lääne

 

 

 

4. Külvar Mand

 

 

 

5. Eveli Meibaum

 

 

 

6. Sirje Reinloo

 

 

 

7. Marta Kondas

 

 

Järva Vallavolikogu revisjonikomisjoni esimehe ja aseesimehe ning revisjonikomisjoni liikme valimine 9. november 2017

Revisjonikomisjon

 

 

 

 

Arto Saar

esimees

saar.arto@gmail.com

 

Ahti Karon

aseesimees

ahti.karon@gmail.com

 

Vello Teor

liige