Koeru piirkonna asutused

Koeru teeninduskeskus

Paide tee 5, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Tel nr: 384 6300, mob 5347 8666

E-posti aadress: info@jarva.ee

Avatud

E-N 8.00 – 17.00

R 8.00-14.00

 

Koeru Keskkool

Paide tee 16/18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa  

Tel nr: 384 8630

E-posti aadress: Koeru.Keskkool@jarva.ee

 

Koeru Muusikakool

Paide tee 18, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Tel nr: 384 8648

E-posti aadress: Koeru.Muusikakool@jarva.ee

 

Koeru Lasteaed Päikeseratas

Paide tee 15a, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

E-posti aadress: Koeru.Lasteaed@jarva.ee

 

Koeru Kultuurimaja

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Tel nr: 385 4364

E-posti aadress: Koeru.Kultuurimaja@jarva.ee

 

Koeru Raamatukogu

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Tel nr: 385 4448

E-posti aadress: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtioleku ajad:

T-R 9.30-18.00 L 10.00-16.00

 

Koeru Perekodu

Sõpruse 7-17/18, Koeru  alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Koeru Perekodu juhataja Merike Luuk

Tel nr: 385 4767

E-posti aadress: Koeru.Perekodu@jarva.ee

 

Koeru Noortemaja

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

E-posti aadress: Koeru.Noortemaja@jarva.ee

Lahtioleku ajad: E-R 12.00 – 18.00