Järva vallas tegutsevad ettevõtted

Ettevõtte nimi

E-mail

Telefon

Koeru piirkond

AS Konesko

info@konesko.ee

383 8165

Fineltec Baltic OÜ

jari.hakkinen@fineltec.ee

385 4501

Tammelaks OÜ

info@tammelaks.ee

5656 0099

OÜ Metsamees (Vormsi õlu)

arkadi@pruulmeister.ee

504 1380

AS Natural

natural@natural.ee

385 4279

AS Koeru Kommunaal

info@koerukommunaal.ee

523 7781

SA Koeru Hooldekeskus

info@koeruhk.ee

5553 1130

Brommont OÜ

info@brommont.ee

5647 9007/512 6457

SirLoin OÜ

info@sirloin.ee

523 0732

Ervita Marjakasvatuse OÜ

margit.helmja@ervita.ee

526 6771

Koeru Konsum

koeru.konsum@jarvaty.ee  

5326 4737

Grossi Toidukaubad

 

389 7570 

Meie Pood

koerupood@meietoidukaubad.ee

385 4312

AS Järva Haldus

info@jarvahaldus.ee

523 7781

 

 

 

Põllumajandusettevõtted:

 

 

Neil OÜ

klaarika.johanson@mail.ee

5691 3398

Lynx OÜ

jyrilynx@gmail.com

5621 1093

Järva PM

jarvapm@hot.ee

385 4322

Abaja Farm OÜ

abaja.farm@mail.ee

5660 9411

Albu-Ambla piirkond

 

 

Saint-Gobain Ehitustooted AS, Weber / tehas Optimix

ain.inno@saint-gobain.com

+372 503 3304

Aravete Metalitööde OÜ

aravete.metall@mail.ee

+372 511 1204

Terasman OÜ

alo.aasma@terasman.ee

+372 5599 7763

Hunting Grupp

valeri.homin@mail.ee

+372 527 6087

Camelat OÜ

info@wildbuild.ee

+372 5886 5577

Sonetum OÜ

info@sonetum.com

+372 505 4337

Latter NT OÜ

taavi@latter.ee

+372 510 3825

Kallisaba OÜ

siim@kallisaba.ee

+372 520 7423

Peedu Puiduladu OÜ

erik@puiduladu.ee

+372 5559 8487

Tanksemäe Saffer OÜ

tanksemaesaffer@gmail.com

+372 520 3913 , +372 520 3913

FungjaFlora OÜ

siim@ffdowel.ee

+372 5341 6739

Kirsimari OÜ

meelis@kirsimari.ee

+372 5664 8732

Kleisal OÜ

kleisal@hot.ee

+372 512 3300

Põllumajandusettevõtted

 

 

Rebase Talu

rebase@gmail.com

 +372 5650 0481, +372 5698 8813

Aravete Agro

info@araveteagro.ee

+372 383 2387

Tammsaare OÜ

info@tammsaareou.ee

+372 383 7718

Koigi-Imavere piirkond

 

 

Thermoarena OÜ

info@thermoarena.com

508 9845, 506 9852

Elen Puidutöötlemise OÜ

puidutoostus@elen.ee

5692 8243

Marrek Puit OÜ

margus@marrekpuit.ee

5667 8631

DOMUM EHITUS OÜ

riivo001@hotmail.com

5687 3603

NORDIKCRAFT OÜ

kaiealtmets@gmail.com

5330 7367

REINIX PUIT OÜ

lepanurmel@hot.ee

515 9283

Veekalle OÜ

veekalle@gmail.com

5341 6740

OÜ Prismaarendus

epowermat@gmail.com

5663 3755

LAPAVIRA OÜ

lapavira@lapavira.ee

507 7500

Stora Enso Eesti AS Imavere saeveski

sawmill.imavere@storaenso.com

+372 384 9301

OÜ LINERY

toomas@linery.ee

521 6455

Imavere Rool OÜ

imavererool@gmail.com

511 7011

VAX AUTOREMONDI OÜ

vaxrem@hotmail.com

5552 7552

Imavere Soojus OÜ

eve.okas@mail.ee

389 7587

AS Graanul Invest

info@graanulinvest.com

669 9870

Farm In Productions OÜ

urmas@farmin.ee

508 2157, 501 0621

AS " Johnny"

favora@favora.ee

504 0692

OÜ Imavere Energia

info@graanulinvest.com

669 9870

SPEQ Agri OÜ

agri@speq.ee

502 4530

Blesser OÜ

einarp@hot.ee

506 3311

Imavere Arendus (Imavere kõrts)

info@imaveretrahter.ee

+372 5646  3044

OÜ San Revilo

raidi@pmen.ee

504 5063

Reingrund OÜ

reingrund@gmail.com

5814 5075

Combiwood OÜ

info@combiwood.ee

5330 6330

SELVA TTK OÜ

matkaplus@hot.ee

521 6434

Põllumajandusettevõtted

 

 

Koigi OÜ

koigiou@hot.ee

510 3246

Veskimäe AS

ritasardis@veskimae.ee

509 8413

OÜ Sõrandu Farm

info@oyestonia.ee

387 1416

AS Risti Agro

risti@agro.ee

776 6776, 776 6771, 508 6460

Tuule Agro OÜ

mihkel.pullisaar@gmail.com

523 4221

Niinemetsa OÜ

aivo@5maja.ee

5645 8459

OÜ Mägede

raidoallsaar@hot.ee

506 1370

OÜ Tammetalu Agro

kusti24@gmail.com

5569 5159

FIE Kuido Paimla

kuidop@hot.ee

526 9497

RenTer aed OÜ

terts06@hot.ee

5645 4193

Turism

 

 

OÜ Jaanalinnufarm

jaanalinnufarm@gmail.com

5665 7199

Eistvere mõis

merike.touart@gmail.com

501 3370

Mati Hõbemägi jahimaja

mati@hobemagi.ee

+372 502 7405

LK Majutus

lauri.ellram@gmail.com

5348 6408

Jäägi talu kodumajutus

info@jaagitalu.ee

+372 528 4502

Järva-Jaani - Kareda piirkond

 

 

AS E-Piim Tootmine

epiim@epiim.ee

383 8300

Paistevälja OÜ

jalgsema@kreedo.ee

386 3436

Karinu PM OÜ

karinu@kreedo.ee

386 3142

Metstaguse Agro OÜ

eve@kreedo.ee

386 3366

FIE Allar Arusalu

 

509 1455

Maaelu Edendamise Hoiu-laenuühistu

mari@kreedo.ee

 

386 3193

AS Kreedo

mari@kreedo.ee

504 6823

Järva-Jaani Hambaravi OÜ

sirje.taht@gmail.com

386 3341

Järva-Jaani Apteek OÜ

apteek@kreedo.ee

386 3209

Järva-Jaani Perearstikeskus OÜ

silvia@hot.ee

386 3255

Eltoreks OÜ

evel1943@hot.ee

511 8218

Arctic Finland House OÜ

info@arctic.ee

384 6360

Järva-Jaani Auto OÜ

info@jja.ee

506 1606

Teele AE OÜ

teele.ae@mail.ee

528 8076

Jaani-TERP OÜ

terp@kreedo.ee

511 6486

Keikatrans OÜ

keikatrans@gmail.com

503 2024

Lentus Ehitus OÜ

lentus@gmail.com

5824 6501

MoobelSL OÜ

moobelsl@gmail.com

5196 5839

Clarke OÜ

oolesoodla@hot.ee

510 4991

Baltic Timber Energy OÜ

baltictimberenergy@gmail.com

510 4510

FIE Aare Uustal

aareuustal@hot.ee

525 3705

TB Garage OÜ

taistobluum@hotmail.com

5332 2938

Kalda Ehitus OÜ

info@kaldaehitus.ee

5333 0801

OÜ Kareda Saliks

obermann@hot.ee

514 7754

OÜ Meevald

meelis.reinla@gmail.com

510 4509

OÜ Kilplane

kilplased@kilplased.ee

5191 4282

OÜ Fijom Pluss

fijom@hot.ee

507 2941

AS Peetri Põld ja Piim

peetripp@hot.ee

384 9010

OÜ Mõtleja Tigu

Martin.Bristol@gmail.com

5690 5590

OLSSON & NIELSEN NORDIC OÜ

info@onn.ee

522 5262

Glaaden OÜ

getterklaas@mail.ee

5666 2038

OÜ Netsest

info@netsest.ee

524 4315

Kroonstar OÜ

kroonstar@hot.ee

520 3264

OÜ Kalamatsi Meierei

meierei@kalamatsi.ee

5650 5936

OÜ Põhjaka Mõis

pohjaka@pohjaka.ee

526 7795

A&D Invest OÜ

alo.arumae@gmail.com

5331 5774