Järva-Jaani piirkonna asutused

Järva Vallavalitsus Järva-Jaani teeninduskeskus

Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Tel nr: 386 3377, mob. 5341 3625

E-posti aadress: info@jarva.ee

Avatud

E-N 8.00 – 17.00

R 8.00-14.00

 

Järva-Jaani Gümnaasium

Pikk 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Direktor Raigo Prants

Tel nr: 386 3357, 386 3386

E-posti aadress: Jarva-Jaani.Gumnaasium@jarva.ee

 

Järva-Jaani Lasteaed Jaanilill

Lai 4a, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Direktor Ülle Kallakmaa

Tel nr: 386 3353

E-posti aadress: Jarva-Jaani.Lasteaed@jarva.ee

 

Järva-Jaani Kultuurimaja

Pikk 58, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Direktor Tuve Kärner

Tel nr: 386 3286

E-posti aadress: Jarva-Jaani.Kultuurimaja@jarva.ee

Facebook: Järva-Jaani Kultuurimaja

 

Järva-Jaani Raamatukogu

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Juhataja Merike Kanarbik

Tel nr: 386 3337

E-posti aadress: Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtioleku ajad:

E, T 10.00 -17.00

K 10.00 – 18.00

N 10.00 – 17.00

R 9.00 – 17.00

L,P suletud

 

Karinu Raamatukogu

Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Tel nr: 386 5557

E-posti aadress: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtioleku ajad:

E, K, N 9.00 – 14.00

T 12.00 – 17.00

 

Järva-Jaani Valla Avatud Noortekeskus

Lai 2a, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Mobiil: 526 5985

E-posti aadress: Jarva-Jaani.Noortekeskus@jarva.ee

Facebook: Järva-Jaani Noortekeskus