Imavere piirkonna asutused

Imavere teeninduskeskus

Viljandi mnt 11, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Tel nr: 389 7522, mob. 5349 2165

E-posti aadress: info@jarva.ee

Avatud

E-N 8.00 – 17.00

R 8.00-14.00

 

Imavere Põhikool

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Tel nr: 389 7593 

E-posti aadress: Imavere.Pohikool@jarva.ee

 

Imavere Lasteaed Mõmmi

Antsu tee 4, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Tel nr: 389 7581

Koduleht: http://mommi.edu.ee

E-posti aadress: Imavere.Lasteaed@jarva.ee

 

Imavere Rahvamaja

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Tel nr: 389 7595

E-posti aadress: Imavere.Rahvamaja@jarva.ee

 

Imavere Raamatukogu

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

E-posti aadress: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Lahtioleku ajad: E-N 10.00-17.00, R 09.00-16.00

 

Käsukonna Külaraamatukogu

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Tel nr: 389 6457

E-posti aadress: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

 

Lahtioleku ajad: T, K, N 10.00-17.00, P 11.00-16.00

 

Imavere Valla Avatud Noortekeskus

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

 

Imavere Päevakeskus

Kiigevere tee 8-6, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Imavere Päevakeskuse juhataja Urve Luhamets

Tel nr: 389 7610

E-posti aadress: Imavere.Paevakeskus@jarva.ee

Lahtioleku ajad: E-N 8.00-15.30, R 8.00-13.30