Imavere piirkonna asutused

Imavere teeninduskeskus

Viljandi mnt 11, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7522, mobiil: 5349 2165

E-post: info@jarva.ee

Tööaeg

E-N 8.00-17.00

R 8.00-14.00

 

Imavere Põhikool

Direktor Tiina Lohur

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7593 

E-post: Imavere.Pohikool@jarva.ee

 

Imavere Lasteaed Mõmmi

Lasteaia direktor Heidi Arula

Antsu tee 4, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7581

E-post: Imavere.Lasteaed@jarva.ee

 

Imavere Rahvamaja

Kultuuritöö spetsialist Õnnela Lees

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7595

E-post: Imavere.Rahvamaja@jarva.ee

 

Imavere Raamatukogu

Raamatukogu juhataja Allika Jüris

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7524

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud

E-N 10.00-17.00

R 9.00-16.00

 

Käsukonna Külaraamatukogu

Raamatukogu juhataja Signe Salumäe

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

 

Avatud

T, K, N 10.00-17.00

P 11.00-16.00

 

Imavere Valla Avatud Noortekeskus

Noorsootöötaja Diana Simmer

Kiigevere tee 5/2, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Mobiil: 5323 5410

E-post: Imavere.Noortekeskus@jarva.ee

Avatud

E-N 13.00-19.00

R 12.00-18.00

 

Imavere Päevakeskus

Kiigevere tee 8-6, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Telefon: 389 7610

E-post: Imavere.Paevakeskus@jarva.ee

Avatud

E-N 8.00-15.30

R 8.00-13.30