Mis toimus 18. septembri vallavalitsuse istungil?

Piirkonnajuht Alari Teppan andis piirkonna kohta ülevaate – Suve jooksul on palju tegeletud teedega ja haljastusega. Samuti on lõppfaasis mõisapargis olevate aiapostide üles ladumine, töid jätkatakse tuleval aastal, kokku on pargis poste 40 tk. Suvel tegeleti veel Väinjärve süvendamisega ning samuti on Koerus sügise pimeduse saabudes näha ka tervisekeskuse küljes olevat õhtuti põlevat silti. Hetkel on peamiseks ja suuremahuliseks tööks üldplaneeringute ja teehoiukavade koostamine. 21.09 toimub Koeru teeninduskeskusega samas majas olevate politseiruumide avamine, uues ruumis on olemas kolm töökohta, kus hakkavad tööle meie kaks konstaablit ning uurija.

Istungil olnud korraldused, kooskõlastused ja informatsioon:

Õigusvastaselt võõrandatud maa tagastamine;

Järva vallas Ammuta külas endise Aru talu maadel asunud hoonete maksumuse kinnitamine ja kompensatsiooni määramine;

Õigusvastaselt võõrandatud maa maksumuse ja kompensatsiooni suuruse määramise akti kinnitamine ning õigusvastaselt võõrandatud maa eest kompensatsiooni määramine;

Teenusepakkuja toetuse ja uuenduslike tegevuste loomise toetuse andmine;

Mitteeluruumi üürile andmine aadressil Koeru alevikus;

Väljaspool isiku kodu üldhooldusteenusele määramine ja teenuse eest tasumine;

Üldhooldusteenuse saaja isiklikuks kasutamiseks rahaliste vahendite määramine;

Erakorralise toetuse määramisest keeldumine;

Projekteerimistingimuste andmine ja keskkonnamõju hindamise algatamata jätmine järgmistel aadressitel: Koeru Väinjärve tee 18, Aravete alevik Matsi tee 3, Järva-Jaani Võimla tee 19, Seidla Viinaköögi, Jõgisoo Ristmiku;

Kahe hajaasustuse programmi projekti lõpparuande heakskiitmine;

Sundvalduse seadmine Elektrilevi OÜ kasuks;

Hankekomisjoni otsuste kinnitamine.

Informatsioonid:

Eelarve- ja majanduskomisjoni ettepanekute arutamine;

Albu Valla rahvamaja koosseisu kooskõlastamine;

Järva valla tänukirja kujundamine.

Järgmine vallavalitsuse istung toimub 25.09.2019 Koigi teeninduskeskuses.