Mis toimus 11. juunil vallavalitsuse istungil?

Piirkonnajuht Kuldar Tammik viibib puhkusel, asendab Uku Talvik, kes andis Albu ja Ambla piirkondade kohta ülevaate – Haljastusega on hetkel protsess lahtine, kuna hanke võitnud firma taganes lepingust, hetkel kohalikud teenusepakkujad on tulnud vallale vastu ja aitavad niitmisega. Täna, 11.06, algab Albu koolis radiaatorite vahetus. Ambla teeninduspunktis algavad remonttööd- katuse parandustööd ja tehakse siseviimistlustöid. Aravete võimlas käib samuti remont. Valdav enamus bussiootepaviljonidest üle Järva valla on saanud ühenäolised kleebised. Osaliselt on tehtud asfaltteede lappimine Tariston OÜ poolt, esmaspäevaks veel lõplikult tööd teostatud ei olnud. Supelrannad on ühenäolised riietuskabiinid saanud, samuti on Rava järve äärde tellitud laste mänguväljak.

Istungil olnud korraldused ja kooskõlastused:

Volitamine;

Puudega lapsele abivahendi soetamine;

Mitteeluruumi üürile andmine Anda Levrent OÜ-le tähtajatult üürile Järva valla omandis olev mitteeluruum nr 121, aadressil Paide tee 16a, Koeru alevik, Järva vald;

Järva valla esindaja nimetamine- Nimetada Teele Kukk Järva valla esindajaks MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu üldkoosolekul 17. juunil 2019;

Treeneri tööjõukulu toetuse andmine;

Projekti kaasfinantseeringu andmine;

Puudega lapsele abivahendi soetamine;

Eluruumi üürile andmine Imavere külas Kodutare tee 1  asuv ühetoaline korter, üldpinnaga 29,2 m², alates 14. juunist 2019;

Üldhooldusteenusele määramine ja teenuse eest tasumine;

Lihthanke „Sõiduauto ostmine kapitalirendiga" hankekomisjoni otsuste kinnitamine- edasi lükatud;

Riigihanke „Koeru Keskkooli toitlustus" hankekomisjoni otsuse kinnitamine;

Tegevusloa andmine noorte projektlaagri korraldamises.

Informatsioonid

Volikogu eelnõude ülevaatamine.

Järgmine vallavalitsuse istung toimub 18.06.2019 Koeru teeninduskeskuses.