10% Järva valla elanikest on endale alla laadinud Järva valla äpi!

10% Järva valla elanikest on leidnud huvitavaid tegemisi ja ettevõtmisi äpist. Miks on äpp erinev kodulehest ja Järva valla sotsiaalmeedia kanalist? Äpp on erinev just selle poolest, et siin saame korraldada küsitlusi ja rahulolu-uuringuid nii piirkonniti kui ka terve Järva valla peale. Järva valla äpis ja kodulehel ei leia tihtipeale 100% kattuvaid uudiseid või teadaandeid. Kiireloomulised teadaanded lähevad just läbi äpi otse inimesteni. Äppi jookseb sisse RSS voog, mis tähendab seda, et saame pöörata kodulehel ilmuvad uudised äpis kaartideks. Me seome Järva valla meediakanaleid.

Täna on Järva Vallavalitsus teinud lihtsamaks inimeste jaoks näiteks perearsti ja nende vastuvõtuaegade leidmise samuti apteekide ja hambaraviasutuste leidmise. Nädalavahetuseti ilmuvad paljude ürituste ja tegevuste kohta teated äppi nii vallaüleselt kui ka piirkonniti.

Küsitluskaartide kokkuvõtteks saaksime tuua järgneva vastuste ülevaate:

Milliseid kohti soovitaksid turistidele külastamiseks Järva vallas? Jaani vanatehnika varjupaik ja muuseumid, Norra-Oostriku allikad, Albu mõis ja Vargamäe, Eesti piimandusmuuseum, Väinjärv, Merja linnamägi, Matkapesa matkad, Esna bussijaam jne.

Küsimusele „Kas oled rahul tänavavalgustusega enda kodukohas?" jaguneb vastuseid tasavägiselt: 52% vastanutest on rahul ja 48% ei ole rahul.

Järva valla äpi kasutajad on täpsustanud, et nemad sooviksid külastada treeninguid nagu näiteks maadlus, suusatamine, crossfit, motokross, vesitreeningud, ühismatkamine, enesekaitsekursused jne.

Samuti uuris Järva Vallavalitsus, et kas Järva vallas elavad inimesed on rahul teenustega, mida pakutakse erinevates piirkondades. Enamiku kinnitusel võime väita, et oleme õigel suunal- 75% inimestest on rahul, 25 % vastanutest kahjuks ei ole rahul. Kindlasti on igasugune tagasiside ja teavitus alati väga oluline ning oleme avatud ettepanekutele, et inimeste teenusekvaliteeti parendada.

Inimesed saavad anda tagasisidet läbi äpi, kui on tekkinud mõni küsimus või arutelu teema, millele oskab vastata just vallavalitsus. Nii ongi tagasiside lehel hetkel küsimused ja arutelud, mis puudutavad jäätmeid, teekatteid ja muid seotud teemasid.

Kui sinul on mõni ettepanek või huvi leida vastus kogu Järva valla elanikkonnast siis anna sellest kindlasti teada aadressil info@jarva.ee. Samuti on kõik ettepanekud äpi arendamiseks teretulnud ning kõik ettepanekud võetakse arvesse.

Kui sul, sinu naabril või tema sõbral on mõni huvitav uudis või info mis võiks leida kajastust Järva Valla Lehes, Järva valla kodulehel, äpis või sotsiaalmeedias siis anna sellest meile julgelt teada aadressil uudised@jarva.ee.