Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juhataja (Ambla teeninduspunkt) Katre Mägi 5347 3327 Vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel.
Sotsiaaltöö peaspetsialist (Aravete teeninduskeskus) Gerli Soondra 5822 8027 Vastuvõtt: Aravetel E, R 9.00 - 14.00; Ahula Raamatukogus iga kuu teine neljapäev 10.00 - 11.00; Albu Raamatukogus iga kuu teine neljapäev 12.00 - 13.00; Kaalepi Külatoas iga kuu teine neljapäev 15.00 - 16.00. Muudel aegadel vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel.
Sotsiaaltöö spetsialist Linda Lääts 512 7480, 389 7518 Imaveres Vastuvõtt: Imaveres T, N 10.00-14.00; Karedal E, K 9.00 - 13.00. Muudel aegadel vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel.
Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus) Andres Ojanurm 5559 3686 Vastuvõtt: Järva-Jaanis E 13.00 - 17.00, N 10.00 - 12.30. Muudel aegadel vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel.
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Rutt Vihtre 384 6306, 510 5608 Vastuvõtt: Koerus E 9.00-15.00, K 9.00-13.00. Muudel aegadel vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel. Puhkusel: 01.08-17.08.2018
Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus) Milvi Rudi 384 6431, 5333 4116 Vastuvõtt: Koigis E, N 9.00-15.00. Muudel aegadel vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel.
Lastekaitse peaspetsialist Eneken Savi 5329 2756 Lastekaitse üksuse valvetelefon 5919 5718 Lasteabitelefon 116111 Vastuvõtt vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel. Puhkusel: 30.07.2018-12.08.2018
Lastekaitse spetsialist Lille Tammik 522 3186 Vastuvõtt: Koerus T 9.00-15.00, N 9.00-12.00. Muudel aegadel vastuvõtt: vastavalt eelnevale kokkuleppele telefoni või e-maili teel
Lastekaitse spetsialist Raili Ambos Alates 01.03.2018 teenistussuhe peatatud.

Koduhooldustöötajad

Kätrin Lepik

  Ambla piirkond

Kätrin Lepik

  Albu piirkond

Maire Bluum

  Järva-Jaani piirkond

Kersti Kuusemäe

  Koeru piirkond

Raili Raukas

  Imavere piirkond