Ametikoht

Nimi

Haridus ja eriala

Vallakantselei

 

 

Vallasekretär

Karin Tenisson-Alev

õigusteaduste magister

Vallasekretäri abi-jurist

Piia Lipp

õigusteaduste magister

Vallasekretäri abi (Imavere teeninduskeskus)

Aere Pallo

keskeri, tehnik-planeerija, valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Vallasekretäri abi (Kareda teeninduskeskus)

Jaanika Aava

rakenduslik kõrgharidus, info- ja dokumendihaldus, valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Vallasekretäri abi (Koigi teeninduskeskus)

Anne Uus

keskeri, agronoomia, valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Sekretär (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Inga Riik

kõrgharidus, ärijuhtimine

Sekretär (Ambla teeninduspunkt)

Tea Loodis

rakenduslik kõrgharidus, ärijuhtimine

Sekretär (Aravete teeninduskeskus)

Ene Ott

keskharidus

Sekretär (Koeru teeninduskeskus)

Elle Saks

keskeri, eelkooliealine kasvatus, valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Vallavanema otsealluvuses

 

 

Arendusspetsialist

Teele Kukk

rakenduslik kõrgharidus, õigusteenistus

Arendusspetsialist

Ilme Kukk

keskeri, põllumajanduslik raamatupidamine

Piirkonnajuht (Albu-Ambla)

Kuldar Tammik

keskeri, agronoom

Piirkonnajuht (Imavere-Koigi)

Kaido Krause

kõrgharidus, sotsiaalteadused

Piirkonnajuht (Järva-Jaani-Kareda)

Uku Talvik

kõrgharidus, põllumajanduse mehhaniseerimine

Piirkonnajuht (Koeru)

Alari Teppan

keskeri, kinomehaanik

Finantsosakond

 

 

Finantsosakonna juhataja

Andrus Mikson

keskeri, lähisõidutüürimees

Pearaamatupidaja (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Kaja Reinberg

rakenduslik kõrgharidus, raamatupidamine

Vanemraamatupidaja (Ambla teeninduspunkt)

Aita Lepamets

keskeri, põllumajanduslik raamatupidamine

Vanemraamatupidaja (Koeru teeninduskeskus)

Krista Lindermann

kõrgharidus, matemaatik

Raamatupidaja (Ambla teeninduspunkt)

Marje Veedler

kõrgharidus, agronoomia

Raamatupidaja (Aravete teeninduskeskus)

Külli Taalkis

kesk-eriharidus, põllumajanduslik raamatupidamine

Raamatupidaja (Imavere teeninduskeskus)

Liisi Saar

kesk-eriharidus, raamatupidaja - finantsist

Raamatupidaja (Koeru teeninduskeskus)

Eda Saar

keskeri, raamatupidamine

Raamatupidaja (Koigi teeninduskeskus)

Maire Sõrmus

kõrgem haridus, kaubandus-ökonoomika

Majandusosakond

 

 

Ehituse peaspetsialist

Gilmar Krzivets

magistrikraad, tööstus- ja tsiviilehitus

Ehitusspetsialist

Tiit Schvede

magistrikraad, ehitustehnoloogia

Planeeringute spetsialist

Mari Maltis

magistrikraad, maakorraldus

Keskkonna peaspetsialist

Triin Tõnisson

magistrikraad, ehitusinsener

Keskkonnaspetsialist

Merike Kont

magistrikraad, sotsiaalteadused

Maakorralduse peaspetsialist

Mati Tatrik

kõrgem haridus, metsamajandus

Teede spetsialist

Helle Salum

kõrgem haridus, maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine

Vallavara haldusspetsialist

Meelis Kivi

rakenduslik kõrgharidus, kinnisvara korrashoid

Vallavara spetsialist

Valdur Permanson

keskeri, põllumajandus- ja tsiviilehitus

Järelevalvespetsialist

Jessy Kirsipuu

rakenduslik kõrgharidus, maksundus ja toll

Sotsiaalosakond

 

 

Sotsiaalosakonna juhtaja

Katre Mägi

magistrikraad, sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö peaspetsialist (Aravete teeninduskeskus)

Gerli Soondra

rakenduslik kõrgharidus, sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö spetsialist

Natalia Medvedeva

rakenduslik kõrgharidus, sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Andres Ojanurm

rakenduslik kõrgharidus, sotsiaaltöö korraldus

Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus)

Milvi Rudi

keskharidus

Lastekaitse peaspetsialist

Eneken Savi

kõrgem haridus, sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse

Lastekaitse spetsialist

Lille Tammik

keskeri, raamatukogundus-bibliograafia

Abivallavanema otsealluvuses

 

 

Spordi ja rahvatervise spetsialist

Jaak Tammik

kõrgem haridus, sporditeadus

Hariduse spetsialist

Elo Siska

magistrikraad, eripedagoog-nõustaja

Noorsootöö spetsialist

Triin Konrad

keskharidus

Kultuuritöö spetsialist

Triin Väin

rakenduslik kõrgharidus, kultuurikorraldus