Järva valla liikumisharrastuse ja tervisespordiüritused - spordikalender 2017

Kava saad alla laadida /siit/

 
           
Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Kontaktisik tel
JUUNI          
3.juuni 11.00 A. R. Laane IV mälestusvõistlus ja Järvamaa MV  kl.tõstmises Albu Ahti Uppin 5214271
3.juuni   Estonian Cup Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobuse Kalju Kertsmik  
4.juuni 12.00 XXI Erika rattaralli Ahula Malle Lomp 5096797
5.juuni   Paarisvõrkpalli I etapp Imavere    
17.juuni 12.00 Ambla SK rannavolle SV 1.etapp Aravete Leo Matikainen 5145653
19.juuni   Paarisvõrkpalli II etapp Imavere    
23.juuni 12.00 Ambla Külaliiga jalgpallis, Jaanipäeva jalgpall Vanad-Noored Ambla Leo Matikainen 5145653
24.juuni 12.00 Järva-Jaani maastikuratta kross Võllaste Teet Kallakmaa 5021263
30.juuni 18.00 III Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, segapaarid Aravete Leo Matikainen 5145653
JUULI          
1.juuli 12.00 III Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, M40, M55+ Aravete Leo Matikainen 5145653
2.juuli 11.00 III Alar Ainumäe mälestusvõistlused rannavolles, SV 2.et., M Aravete Leo Matikainen 5145653
3.juuli   Paarisvõrkpalli III etapp Imavere    
15.juuli 11.00 XV Albu Cup klassikalises tõstmises Albu Ahti Uppin 5214271
15.juuli 12.00 Ants Nurmekivi rahvajooks  J-Jaani järv Arto Saar 5257373
15.juuli 12.00 Ambla SK rannavolle SV 3.etapp Aravete Leo Matikainen 5145653
17.juuli   Paarisvõrkpalli IV etapp Imavere    
19.juuli 19.00 Rava Rahvatriatlon Rava küla Reimo Kaasiku 5040455
22.juuli 12.00 Ambla SK rannavolle SV 4.etapp Aravete Leo Matikainen 5145653
31.juuli   Paarisvõrkpalli V etapp Imavere    
AUGUST          
7.aug   Paarisvõrkpalli VI etapp Imavere    
26.aug 10.00 Järva-Jaani Tänavakorvpalliturniir J-Jaani Raigo Prants 59191952
26.aug 12.00 Matkapäev Koigis Koigi Margo Hussar 53441359
27.aug 12.00 Järva-Jaani 3. rattaralli Enno Pärja karikale J-Jaani Teet Kallakmaa 5021263
SEPTEMBER          
9.sept 9.00 Järva-Jaani OPEN, PDGA C-kategooria discgolfi võistlus J-Jaani Anti Orgla 51994444
9.sept 12.00 XIII Toomas Berendseni KV, Ambla valla MV 5-võistluses Aravete Leo Matikainen 5145653
12.sept 18.00 Ümber järve jooksu SV 5.etapp Käravete Leo Matikainen 5145653
14.sept 18.00 Ümber järve jooksu SV 6.etapp Mägede Leo Matikainen 5145653
19.sept 18.00 Ümber järve jooksu SV 7.etapp Rava küla Leo Matikainen 5145653
21.sept 18.00 Ümber järve jooksu SV 8.etapp Preediku Leo Matikainen 5145653
24.sept   Albu Sügisjooks Valgehobuse Kalju Kertsmik  
24.sept   Albu Terviseliikumispäev Valgehobuse Kalju Kertsmik  
30.09.-1.10   Rahvusvaheline orienteerumisvõistlus Sunto Games Valgehobuse    
OKTOOBER          
7.okt 12.00 Tiina Idavainu rahvajooks J-Jaani Tiina Idavain 5027802
8.okt 12.00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
15.okt 12.00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
21.okt 11.00 Indrek Liiva mälestusvõistlus sangpommis Albu Aare Kabel 56642054
22.okt 12.00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
29.okt 12.00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
NOVEMBER          
5.nov 12.00 Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp Kangrumägi Reimo Kaasiku 5040455
12.nov   Mardipäeva kõnd/jooks Imavere    
19.nov 11.00 Aravete Sügisturniir, Kõrvemaa KV II etapp lauatennises Aravete SH Reimo Kaasiku 5040455
DETSEMBER          
2.dets 10.00 Järva-Jaani Fair-Play turniir jalgpallis J-Jaani võimla Arto Saar 5257373
2.dets   Imavere Võrkpalli jõuluturniir Imavere SH    
26.dets 12.00 Aastalõputurniir 3x3 korvpallis Aravete SH Leo Matikainen 5145653