Sotsiaalosakond

21.02.18
Sotsiaalosakond Sotsiaalosakonna juhataja Katre Mägi Katre.Magi@jarva.ee   53473327
Sotsiaaltöö peaspetsialist Linda Lääts Linda.Laats@jarva.ee 38 97 518 Imavere                       38 49 025 Kareda 5127480
Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus) Andres Ojanurm Andres.Ojanurm@jarva.ee 38 63 231 55593686
Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus) Milvi Rudi Milvi.Rudi@jarva.ee 38 46 431 53334116
Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus) Rutt Vihtre Rutt.Vihtre@jarva.ee 38 46 306 5105608
Lastekaitse peaspetsialist

Eneken Savi

Eneken.Savi@jarva.ee   53292756
Lastekaitse spetsialist (alates 01.03.2018 teenistussuhe peatatud) Raili Ambos Raili.Ambos@jarva.ee 38 34 242  

 

Toimetaja: ILME KUKK

Järva valla sotsiaalosakonna ametnike vastuvõtuajad ja kontaktid