Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakond, juhib abivallavanem

 

 

 

 

Sotsiaalosakonna juhataja

Katre Mägi

Katre.Magi@jarva.ee

 

5347 3327

Sotsiaaltöö peaspetsialist

Linda Lääts

Linda.Laats@jarva.ee

389 7518

Imavere

384 9025

Kareda

512 7480

Sotsiaaltöö spetsialist (Järva-Jaani teeninduskeskus)

Andres Ojanurm

Andres.Ojanurm@jarva.ee

 

5559 3686

Sotsiaaltöö spetsialist (Koigi teeninduskeskus)

Milvi Rudi

Milvi.Rudi@jarva.ee

384 6431

5333 4116

Sotsiaaltöö spetsialist (Koeru teeninduskeskus)

Rutt Vihtre

Rutt.Vihtre@jarva.ee

384 6306

510 5608

Sotsiaaltöö spetsialist (Aravete teeninduskeskus)

Gerli Soondra

Gerli.Soondra@jarva.ee

 

5822 8027

Lastekaitse peaspetsialist

Eneken Savi

Eneken.Savi@jarva.ee

 

5329 2756

Lastekaitse spetsialist

Lille Tammik

Lille.Tammik@jarva.ee

 

522 3186

Lastekaitse spetsialist (alates 01.03.2018 teenistussuhe peatatud)

Raili Ambos

 

 


 

 

Järva valla sotsiaalosakonna ametnike vastuvõtuajad ja kontaktid

Koduhooldustöötajad

Natalia Medvedeva

Ambla piirkond

Kätrin Lepik

Albu piirkond

Olga Krabi

Albu piirkond

Maire Bluum

Järva-Jaani piirkond

Kersti Kuusemäe

Koeru piirkond

Raili Raukas

Imavere piirkond