Ambla piirkonna asutused

Aravete teeninduskeskus

Piibe mnt 21, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Tel nr: 3820 500, mob. 514 0701

Avatud

E-N 8.00 – 17.00

R 8.00-14.00


Ambla teeninduspunkt

Lai tn 22, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Tel nr: 383 4038, mob. 5343 7580

Avatud

E-N 8.00 – 17.00

R 8.00-14.00


Aravete Keskkool

Piibe mnt 21, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Tel nr: +372 383 8940

E-posti aadress: Aravete.Keskkool@jarva.ee

 

Ambla Lasteaed-Põhikool

Pikk 37, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Kooli tel nr: 383 4245, mob. 5332 8305

Lasteaia mob. 5363 6820

E-posti aadress: AmblaAravete.Lasteaedkool@jarva.ee

 

Aravete Lasteaed Mesimumm

Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Juhataja Madli Põder, mob. 5332 8305

 

Ambla Kultuurikeskus

Piibe 27, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Mob. 5650 0358

E-posti aadress: Ambla.Kultuurikeskus@jarva.ee

 

Ambla Kultuurimaja

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Perenaine Ruth Uutar

Mob. 525 3169

 

Aravete Kultuurimaja

Piibe 27, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Perenaine Helle Leps

Tel nr: 383 2245

 

Ambla Raamatukogu

Pikk 31, Ambla alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Juhataja Riina Pedoson

Tel nr: 383 4117

E-posti aadress: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud K, N 10:00 - 17:00 ja R 10:00 - 14:00
Iga kuu viimasel reedel suletud.

 

Aravete Raamatukogu

Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Juhataja Ene Lõõnik

Tel nr: 383 2581

E-posti aadress: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud
E 10:00 - 18:00
T 12:00 - 18:00
K 10:00 - 17:00
N 10:00 - 17:00
R 10:00 - 15:00

 

Käravete Raamatukogu

Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Juhataja Riina Pedoson

Tel nr: 383 2503

E-posti aadress: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud E, T 09:00 - 16:00

 

Aravete Noortekeskus

Piibe mnt 27, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Noortejuhendaja Ljubov Raudna

Mob. 5741 2616

Avatud: T-R 12:30-17:30

Facebook: Aravete Noortekeskus

 

Ambla Noortekeskus

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Noortejuhendaja Merle Trestip

Mob. 5693 3653

E-posti aadress: ambla.noortekeskus@jarva.ee

Avatud: T-R 13:00-18:00  

Facebook: Ambla Noortekeskus

 

Aravete hooldekeskus

Lasteaia 4, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Juhataja Malle Innos

Tel nr: 383 2390

E-posti aadress: Aravate.Hooldekeskus@jarva.ee

 

Aravete Spordi- ja Tervisekeskus

Piibe mnt 21, Aravete alevik, Järva vald, 73501 Järvamaa

Juhataja Leo Matikainen

Mob. 514 5653

E-posti aadress: Aravete.Spordikeskus@jarva.ee